افزایش فعالیت سازمان مدیریت پسماند در پاکیزگی شهر
کد خبر: 1043706
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NVy
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندخبرداد
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري کرج با اعلام این خبر گفت: پاکبانان وظیفه شناس به سان کادر درمان در عرصه مبارزه با کرونا ویروس نقش اساسی ایفا می‌کنند.

مسیبی اظهار داشت : هم اکنون با موج جدیدی از شیوع ویروس کرونا وخطر شیوع ویروس از طریق زباله گردها در دوران اپیدمی کرونا روبرو هستیم ودر این راستا  باید دستکش و ماسک در کیسه های جدا دفع شوند، همچنین مردم زباله های فرد آلوده به کرونا را جدا بسته بندی کنند و فرهنگسازی برای تفکیک زباله های عفونی و غیر عفونی در روزهای کرونایی را بسیار با اهمیت بدانند .
وی افزود: با آغاز موج جدید و افزایش حجم و میزان زباله ها و پسماند های تولیدی خانوار های شهری تنظیف شهری در عرصه مبارزه با این ویروس باید ساعات کاری تنظیف شهری افزایش یابد تا بتوانیم به قدرت و سربلندی تمام از این مرحله سخت نیز عبور کنیم.
 
مسیبی با بیان اینکه پاکبانان عزت، آبرو ما هستند و وظيفه ماست که از این قشر زحمتکش در مقابل ویروس کرونا محافظت کنیم اضافه کرد : تمامی امکانات بهداشت فردی پاکبانان اعم از ماسک، دستکش و محلول‌های ضد عفونی کننده باید تهیه شده و در اختیارشان قرار گیرد.
 

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند همچنین رئیس دستگاه نظارت و مسئول بهداشت سازمان را مسئول رسیدگی به چگونگی توزیع اقلام بهداشتی بین پاکبانان دانسته و در پایان گفت: شکست دادن کرونا مستلزم همکاری اقشار مختلف با هم است.
وضعیت به گونه‌ای است که نمی توان خود را جدای از دیگر افراد جامعه تصور کرد و سلامت هر فرد برای سالم ماندن دیگران اهمیت دارند. بر این اساس دادن امکانات و آموزش هایی برای مقابله با کرونا به گروه های در معرض خطر باید به مطالبه عمومی تبدیل شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار