" هیس ،هیس، هو نکنید......ما خودی هستیم
کد خبر: 1043539
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NTH
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
یاداشت"

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد صادق فاطمی کارشناس ارشد فقه و اصول  دریاداشتی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری 1400 و تخریب چهرهای خدوم، وفادار به نظام وجهادی نوشت ؛ دست به تخریب نزنید، چهره مکتب و نظام وملت مظلوم اسلامی را زشت نکنید اخلاق و مرام اسلامی چهره ی زشت تخریب را نمی پسندد بعضی از آدم ها در جامعه اسلامی کم صبر هستند و بخاطرحرارت زیاد درون نسبت به بعضی ازمسائل پیش روو پیش آمدها همه چیز را از دست داده می بینند، و چشم آن ها و واقعیت های موجود را انکار می  کنند .

اما در ازدحام فریادها و شلوغی صدا ها و شتاب زدگی در تصمیم ها و ندیدن نیمه ی پر لیوان ،پروژه ی شوم تخریب ها در وقت انتخاب های مهم در کشور و نظام مظلوم اسلامی  شروع شده و عواقب شوم آن هم بر همگان پوشیده است،  تا جای که غبار تاریک غم آلوده ی آن جای حاکم را با محکوم عوض نموده و شهید را جلاد،و جلاد را شهید می پندارد .

اینجاست که باید فریاد زد هیس ،هیس ،  هو نکنید ....که ما خودی هستیم ،تخریب چرا وقتی که منطق و گفتگو هست ، بدانیم و آگاه باشیم که هر مُنتقدی که معاند نیست و هر مخالف نظری که نباید متروکه شود.

عقل سلیم آن است که منطقش آن باشد که هرچه خار ،آید روزگاری به کار آید پس یا تشنگان آب حیات، برای زندگی آب را نشناخته اند و یا خاشاک روی آب را با منطق بی صبری ندیده اند صبر برای انسان به منزله ایمان است و ایمان بمنزله سری است بر پیکر،  و اولین دریچه حکمت صبر است و صبر ظاهری شکیل به حکیم داده و او را با بقیه متمایز می کند .

اگر در طول تاریخ مرام بشر نسبت به هم فقط این بود که خوبی ها را فریاد میزدند و دست به تخریب شخصیت های هم دیگر نمی زدند اینقدر راحت جاده ی  تهمت و افترا برای ریختن خون فرزندان آدمی هموار نبود.

فرزندان آدمی اگر نسخه ی دستورات خالق خویش را عملی می کردند و جای عقل را با وَهم، و تَوهم عوض نمی کردند و فرقی بین هادیان و رسولان هدایت ادیان  نمی یافتند .

مدینه ی فرزندان آدم تابلوی آن مدینه فاضله می شد دیگر هیچ مزرعه ی به آتش،و عبادتگاهی تخریب و خونی بر زمین ریخته نمی شد مرزها را شکستیم، حریم ها را نگه نداشتیم و حدود همدیگر را مراعات نکردیم .

اینجاست که باید فریاد زد هیس، هیس هو نکنید ....ما خودی هستیم، بنگرید به نعمتها ی مجهول به صحت و امان ببینید، و بنگرید به نیمه ی پر لیوان ،

حریم امن است ،امان ز نامحرمان و نا اهلان ، امان از صاحبان قدرت و ثروت که تقوای الهی را در حق ملت مظلوم اسلامی مراعات نکنند

و خلق حماسه سیاسی ملت را نادیده، و خلق حماسه اقتصادی ایجاد نکردند،عزت نفس ملت مظلوم اسلامی را نباید شکست و قوت لایموت به گروگان گرفته نشود

در ازدحام فریاد تخریب گم نشویم ، ازدحام فریاد شادی ملت مظلوم اسلامی ام را آرزوست.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار