شوراهای اسلامی از ارکان مهم در تحقق شعار ملی سال هستند
کد خبر: 1042531
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ND1
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵
رئیس شورای اسلامی شهر کرج:
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت : پارلمان های محلی از ارکان مهم در تحقق شعار ملی سال هستند و باید از تمام ظرفیت های قانونی در راستای مانع زدایی از مسیر رونق تولید داخلی و اشتغالزایی بهره جست.

اکبر سلیم نژاد با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی همه ساله در سخنرانی هنگام تحویل سال نسبت به نامگذاری شعار ملی سال اقدام می کنند که خط مشی و نصب العین مسئولان در راستای رفع مشکلات کشور و شکوفاسازی ظرفیت ها قرار می گیرد، تصریح کرد: ایشان سال هزار و چهارصد را سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» نامگذاری کردند که با توجه به اولویت های اقتصادی و ضرورت مقابله همه جانبه با تحریم ها بسیار مدبرانه و حکیمانه بوده است.

وی افزود: یکی از عرصه های کلیدی تولید در ایران مربوط به صنعت ساختمان سازی است که به صورت مستقیم به شوراهای اسلامی و شهرداریها ارتباط دارد لذا همانطور که در شعار ملی سال منعکس گردیده، باید در جهت مانع زدایی و پشتیبانی از فعالان این صنعت اقدامات عملی را در دستور کار قرار دارد و طرح ها و لوایح حمایتی را با همفکری و مشورت کارشناسان و سرمایه گذاران و تولیدکنندگان ساختمان مصوب نمود.

این مسئول اظهار کرد: شهرداری کرج در سال جاری بیش از دو هزار میلیارد تومان فعالیت های عمرانی و خدماتی را در دستور کار دارد که در این ارتباط نیز تاکید نمایندگان مردم پرداخت به موقع مطالبات پیمانکاران و ایجاد فضای مطلوب جهت خدمت رسانی آنها است تا بتوانیم در عرصه اقدام و عمل برای تحقق شعار ملی سال گام های بلندی برداریم. باید تلاش کنیم تا مردم به صورت عینی شاهد مانع زدایی و پشتیبانی از عرصه های تولید و کار و خدمت و اشتغالزایی باشند.

سلیم نژاد در پایان خاطر نشان کرد: خانواده بزرگ مدیریت شهری کرج در سال جدید با عزم راسخ برای محرومیت زدایی و تداوم جهاد عمرانی و تکمیل پروژه های نیمه تمام و در رأس آنها مترو و بزرگراه شمالی تلاش خواهد نمود و در شرایطی که کشور با فشار همه جانبه برخی دشمنان و زورگویان مواجه شده، باید با ایجاد فضای کار و خدمت مانع از ایجاد ناامیدی در بین مردم شویم و ایران اسلامی را به سمت فتح قله های رفیع در منطقه و جهان سوق دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار