عبدی: در سال ۱۴۰۰ برنامه‌های ورزشی خود را توسعه می‌دهیم
کد خبر: 1042059
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N5P
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
مدیر تربیت بدنی وزارت امور خارجه
توسعه و گسترش ورزش از طریق برگزاری جشنواره‌ها خانوادگی، برگزاری مسابقات ورزشی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از بیماری‌های جسمی و روحی میباشد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین : رضا عبدی مدیر تربیت بدنی وزارت امور خارجه درباره فعالیت‌های ورزشی گفت: فعالیت‌های ورزشی در دو گروه کارکنان و خانواده وزارت امور خارجه و نمایندگی‌های سیاسی و سفارتخانه‌ها و سازمان‌های بین المللی را جامعه هدف خود قرار داده است و تا کنون برنامه ریزی‌های خوبی صورت گرفته است
وی افزود: یکی از برنامه ریزی‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر برگزاری جشنواره ورزشی خانوادگی در مجموعه استادیوم آزادی دور دریاچه با برنامه‌های متنوع از جمله تیراندازی با تپانچه، تیراندازی با کمان، قایق رانی (راگون بوت) و دو میدانی جهت فرزندان کارکنان انجام پذیرفته است. از دیگر برنامه‌های آموزشی برگزاری تمرینات ورزشی گروهی آمادگی جسمانی بعد از ساعت کاری در محل باشگاه ورزشی وزارت امور خارجه که تعداد بیشماری از کارکنان علاقه‌مند در این کلاس‌های شرکت داشته اند. از دیگر برنامه‌های صورت گرفته برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان در دو بخش بانوان و آقایان در رشته‌های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دارت. فوتبال روی میز، طناب کشی و آمادگی جسمانی میباشد.
عبدی در ادامه خاطر نشان کرد: حضور در مسابقات کارکنان دولت یکی دیگر از فعالیت‌های دیگر ارزنده این انجمن میباشد که در کارنامه خود دارد. یکی دیگر از فعالیت‌های مهم در راستای دیپلماسی ورزشی، اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی دیپلماتیک جهت سفارتخانه‌ها و سازمان‌های بین المللی در رشته‌های ورزشی فوتسال، تنیس روی میز و شطرنج میباشد که در سال‌های گذشته با استقبال دیپلمات‌ها و دیگر اعضا نمایندگی‌های سیاسی مواجه شده است. متاسفانه با ورود ویروس کرونا در کشور خیلی از فعالیت ورزشی متوقف شده است که باعث شده است که خیلی از برنامه‌ها اجرا نشود، ولی مرکز تربیت بدنی وزارت امور خارجه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به راه خود ادامه و اولین دوره مسابقات دارت ویژه دیپلمات‌ها و سازمان‌های بین المللی را در ۱ اسفند ماه ۹۹ در دستور کار خود قرار داد و ۱۳ سفارتخانه در این رویداد ورزشی دیپلماتیک شرکت کردند. مرکز تربیت بدنی وزارت امور خارجه در راستای اهدافی که برای خود ترسیم نموده است به فعالیت‌های خود ادامه داده و با حول قوه الهی به مسیر خود ادامه می‌دهد و قرار است در سال ۱۴۰۰ برنامه‌های ورزشی خود را توسعه و گسترش دهد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار