عزت پور: با 50 درصد آمادگی پنجم دنیا شدم
کد خبر: 1041850
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N22
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
نفر پنجم مسابقات قویترین مردان جهان 2021 گفت: این رکوردهایی که زدم 50 درصد از رکوردهای من بود و اگر در اوج آمادگی حاضر می شدم قطعاً می توانستم نتیجه خیلی بهتری بگیرم.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: محمد عزت پور درباره حضورش در مسابقات جهانی قویترین مردان در بحرین اظهار داشت: بهترین های دنیا در بحرین جمع شده بودند و از نتیجه ای که گرفتیم راضی هستیم اما می توانستیم بهتر هم باشیم. بخاطر از دست دادن مادرم دو سه هفته از تمریناتم درا از دست دادم که همین امر باعث افتم شد.

نفر پنجم مسابقات قویترین مردان جهان 2021 در ادامه افزود: می توانم بگویم این رکوردهایی که زدم 50 درصد از رکوردهای من بود. اگر در اوج آمادگی حاضر می شدم قطعاً می توانستم نتیجه خیلی بهتری بگیرم. ضمن اینکه مسابقات خیلی فشرده و سنگین برگزار شد. باید بگویم طی این چند هفته آخر 10 کیلوگرم از وزنم را از دست دادم؛ می توانستم خیلی بهتر باشم اما خیلی سر درگم بودم. آیتم های طراحی شده در این مسابقات، در رقابت های جهانی هم بی سابقه بود. با این وضعیت کسب مقام پنجمی جهان بنظر افتخار بزرگی است.

وی با اشاره به اینکه در مسابقه هیچ فرصتی برای ریکاوری و استراحت نداشتیم تصریح کرد: بلافاصله بعد از پایان یک آیتم، آیتم بعدی سریع چیده می شد و ورزشکاران را برای ادامه مسابقه صدا می کردند. بعد از پایان مسابقه همه ورزشکاران واقعاً شرایط عجیبی داشتند و همه خسته بودند.

عزت پور همچنین در ادامه افزود: قول می دهم در آینده خیلی بهتر از این باشیم. هیچ وقت اینقدر خوب و منظم اعزام نمی شدیم. پس از این اتفاق های خیلی خوبی می تواند رقم بخورد. قول می دهم در مسابقات بعدی روی سکو بایستم.

نفر پنجم مسابقات قویترین مردان جهان 2021 در پایان ضمن تشکر از کریم طالشی و عارف فرج نژاد عنوان کرد: ناصر طالشی در بحث تهیه ویزا و بلیط خیلی برای ما زحمت کشید و در نهایت هم با توجه به اقدام تحسین برانگیز روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گزارش مسابقات را از پخش زنده صفحه اینستاگرام فدراسیون برعهده گرفته بود. از روابط عمومی فدراسیون بابت این کار فوق العاده ای که انجام داد تشکر می کنم چون بازخوردهای خیلی خوبی از این اتفاق گرفتیم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار