فرهنگ سازی سفر سالم با انتشار طرح های "سفر ایمن"
کد خبر: 1041782
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N0w
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۶
رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان:
علیرضا مساح از تهیه و تدوین طرح های "سفر ایمن" در راستای فرهنگ سازی برای سفر سالم خبر داد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به انتشار طرح های سفر ایمن در فضای مجازی، اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی و ابعاد مختلف ایام کرونایی، اداره گردشگری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تصمیم به تهیه و انتشار طرح های "سفر ایمن" گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه ممکن است در دوره کرونا، سفری به اجبار پیش بیاید که لازم بوده نکاتی رعایت شود لذا در این راستا با  انجام تحقیقات صورت گرفته، محتوای "سفر ایمن" تهیه شد.

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: در طرح سفر ایمن تلاش شده با ترکیب جاذبه جلوه های ویژه تصویری با چاشنی طنز،  انتقال پیام به شکل بهتری به مخاطب صورت گیرد.

مساح ادامه داد: پیام های تهیه شده مطابق با دستورالعملهای سازمان جهانی گردشگری(unwto)، وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و همچنین پروتکل های بهداشتی جهانی است.

وی با اشاره به تهیه 20 کلیپ در این طرح گفت: در این کلیپ ها آموزش های مختلف گنجانده شده که به طور نمونه به مردم آموزش داده می شود برای خرید در شرایط کرونایی و با وجود محدودیت ها، چه مواردی را رعایت کنند.

وی با اشاره به اینکه توسعه فرهنگ گردشگری و فرهنگ سازی از جمله وظایف اداره گردشگری است، خاطرنشان کرد: انتشار کلیپ های "سفر ایمن" به معنای تشویق به سفر نیست بلکه فرهنگ سازی کلی را در بر می گیرد.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار