امر به معروفی بهتر از دوباره_ زندگی می‌شناسید؟!
کد خبر: 1041727
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004N03
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹
کاربران شبکه‌های اجتماعی با کمپین دوباره _ زندگی همراه شدند
یم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» در کمپینی مردمی با واداشتن برند‌های تجاری به مهارت‌آموزی به زندانیان، در پی حل مشکل اشتغال زندانیان هستند. کاربران شبکه‌های اجتماعی ضمن استقبال از این کمپین با هشتگ دوباره_ زندگی آن را به معنای واقعی بخشش دوباره زندگی به زندانیان دانستند.
محمد صادق عبداللهی

جوان آنلاین:تیم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» در کمپینی مردمی با واداشتن برند‌های تجاری به مهارت‌آموزی به زندانیان، در پی حل مشکل اشتغال زندانیان هستند. کاربران شبکه‌های اجتماعی ضمن استقبال از این کمپین با هشتگ دوباره_ زندگی آن را به معنای واقعی بخشش دوباره زندگی به زندانیان دانستند. کاربران اذعان داشتند زندانیان عموماً به دلیل دریافت نکردن گواهی سوء‌پیشینه دارای مشکل در پیداکردن شغل هستند و این کمپین می‌تواند تا حد بسیاری این مشکل را حل کند. از همین رو آن‌ها تلاش کردند با توئیت‌های خود در این کمپین خیر شریک شوند؛ در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را می‌خوانید.

مجید میرزایی:

وقتی کسی از زندان آزاد میشه، ولی هیچ جا به‌خاطر سابقه زندانی بودنش بهش کار نمیده؛ آزاد نشده در واقع «زندانی‌تر» شده! با کمپین دوباره_ زندگی از کارآفرین‌ها بخواهیم به فکر این عزیزان باشند و شرایط رو برای اشتغال آن‌ها آماده کنند...

محمد پاداش:

کمپین دوباره_ زندگی شروع به کار کرده و قراره با آموزش به زندانیان جرائم غیرعمد، زندگی بعد از آزادی رو به کام خودشون و خانواده‌شون شیرین کنه. نشون دادن مسیر درست زندگی و کارآفرینی برای زندانی‌ها در زندان و حمایت پس از آزادی جزو اهداف مهم این کمپینه. کار خوب رو باید داد زد.

سیدمحمدجواد حسینی:

با تشکیل کمپین دوباره_ زندگی زندانیان امید دوباره‌ای به زندگی می‌گیرن!

جلیل محبی:

امر به معروفی بهتر از دوباره_ زندگی می‌شناسید؟ هیچ راه‌حلی به جز تکفل امور توسط خود مردم وجود ندارد...

حسین فراهانی:

یه کمپینی به اسم دوباره_ زندگی تشکیل شده که به زندانیا در زندان مهارت‌های مختلف آموزش میده و بعدشم استخدامشون می‌کنه! می‌خواستم در حد توانم به مطرح شدن این کمپین خوب کمک کنم.

سیده:

یک زندانی به هر دلیلی که زندانی شده باشه؛ بازم بهش برچسب زندانی بودن می‌زنن... ولی با کمپین دوباره_ زندگی حق حیات و شادی دوباره به زندانی‌ها برگردونده میشه!

سروش رجبی:

به نظر من این کمپین‌های آزادی زندانیان یک مرحله دوم داره... اونم همین دوباره_ زندگی هست! متأسفانه زندانیانی که آزاد میشن هیچ جایی برای کار پذیرفته نمیشن و دوباره مجبور به تکرار خطا هستند! بیاید با حمایت از این کمپین عصر جدید بهشون زندگی دوباره هدیه کنیم.

نیکی کاظمی:

خیلی از زندانی‌ها وقتی آزاد میشن به خاطر سوء‌پیشینه بهشون کار نمیدن، یه کمپین راه افتاده به نام دوباره_ زندگی که برای این عزیزان شغل ایجاد می‌کنن، کمک کنیم که این حرکت زیبا دیده بشه.

پدرام شمیرانی:

همیشه این دغدغه ذهنی رو داشتم که خانواده زندانی‌ها در نبود سرپرست خانواده چطور زندگی می‌کنن. حتی وقتی از زندان برمی‌گرده چطور با سوءسابقه دوباره کار آبرومندانه پیدا کنه. کمپین دوباره_ زندگی علاوه بر جمع‌آوری کمک برای آزادی، برای اونا هم در زندان و هم بعد از آزادی، شغل مناسب پیدا می‌کنه.

عبدالمجید خرقانی:

آیا خبر دارید که اکثر زندانی‌ها، پس از آزادی به‌خاطر سوء‌سابقه، هیچ امیدی برای یافتن شغل مناسب ندارند و حتی ممکن است دوباره دست به جرم بزنند؟ کمپینی با نام دوباره_ زندگی با این هدف ایجاد شده و در برنامه عصر جدید هم با هدف کارآفرینی برای زندانیان غیر عمد اعلام فعالیت کرد.

فائزه طلایی:

به زندانی‌ها بعد از آزادی میشه دوباره_ زندگی بخشید با کمپین‌هایی که اون‌ها رو تحت پوشش کاری قرار میده.

عبدالله خادم:

خیلی کار قشنگی هستش. خیلی از خانواده‌های این زندانی‌ها اینجوری تأمین میشن. بار‌ها رفتیم سرکشی خانواده‌های زندانی‌ها و همیشه این یکی از دغدغه‌های ما بود تا براشون شغلی ایجاد کنیم که دیگه سر از زندان در نیارن.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار