لزوم استقرار شرکت های دانش بنیان و فناور
کد خبر: 1041323
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MtX
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
معاون علمی رئیس جمهور در دیدار با مدیران شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد مطرح کرد
جمعی از مدیران ارشد شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دیدار و گزارش فعالیت های پیرامون توسعه فناوری های حوزه گاز و شرکت های دانش بنیان در شهرستان سرخس ارائه شد.

در این دیدار دکتر سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جریان روند پیشرفت و خدمات ارزنده، نقش ‌آفرینی و فعالیت‌های پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در راستای استقرارواحدهای فناور و بهره‌گیری از جوانان خلاق شرکت های دانش بنیان قرار گرفت و بر ادامه این مسیر تاکید کرد.

وی اظهارداشت: تلاش های این شرکت‌ در خطه مرزی شهرستان سرخس در حوزه ایجاد فعالیت‌ کسب و کارهای نوین،دانش ‌بنیان و خلاق، استقرار شرکت های فناور،اولویت‌های فناورانه کشور به خصوص نیازهای صنعت گاز بویژه محصول گوگرد پالایشگاه و ایجاد اشتغال برای جوانان، بسیار ارزشمند است.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد:تمامی اقدامات پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در حوزه مسئولیت های اجتماعی و توانمند سازی جوامع محلی، ایجاد زمینه برای توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان در منطقه سرخس نتیجه یک کار بلند مدت و فرهنگی است.

وی همچنین از حضور خود در آینده نزدیک در شهرستان مرزی سرخس و بازدید از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد فناوری شهرستان خبرداد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار