تشدید نظارت بر واحد‌های صنفی آلاینده در روز‌های پایانی سال
کد خبر: 1041195
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MrT
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
شهردار منطقه ۱۹ تهران از افزایش نظارت و اخطار به واحد‌های صنفی آلاینده در جنوب تهران طی روز‌های پایانی سال خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ تهران درباره تشدید نظارت‌ها و اخطار به واحد‌های صنفی آلاینده در روز‌های پایانی سال اظهارداشت: ضمن بازدید‌های میدانی از واحد‌های صنفی آلاینده، اخطار‌های لازم برای رفع مزاحمت به آن‌ها ارائه و در صورت عدم توجه به اخطار‌ها از فعالیت این واحد‌ها جلوگیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه اغلب این واحد‌ها در زمینه خدمات خودرویی فعال هستند بیان کرد: ایجاد مزاحمت و آلودگی‌های زیست محیطی از جمله علت‌های تشکیل پرونده بند ۲۰ برای واحد‌های صنفی محسوب می‌شود.

توکلی در ادامه به انجام بازدید‌های مستمر از روزبازار‌های منطقه اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر ۶ روزبازار در این منطقه مشروط به رعایت نکات ایمنی و پروتکل‌های بهداشتی فعال هستند که با توجه به افزایش تردد در آن‌ها طی روز‌های پایانی سال، به شکل مستمر کنترل شده و درصورت نیاز تذکرات مورد نیاز به فروشندگان فعال در این روزبازار‌ها داده می‌شود.

شهردار منطقه همچنین از کنترل کیوسک‌های مطبوعاتی محدوده منطقه خبر داد و افزود: با توجه به فعالیت ۲۰ کیوسک مطبوعاتی در منطقه اخطار‌های لازم به متصدیان آن‌ها درخصوص جمع آوری سد معبر و زواید فیزیکی، عدم فروش دخانیات، جمع آوری بنر‌های تبلیغاتی، شستشو و رنگ آمیزی و نیز رسیدگی به وضعیت ظاهری کیوسک داده شده است.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار