تا عید نوروزامسال 15 درصد به تولید آب کرج مرکزی اضافه می شود
کد خبر: 1041028
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mom
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
مدیر عامل آبفای استان البرز خبرداد
مدیر عامل آبفای استان البرز گفت : با حفر و تجهیز وبهره برداری از سه حلقه چاه درحاشیه رودخانه کرج واجرای 700 متر خط انتقال با قطر700 میلی متر، بهره برداری از بخشی ازتخصیص جدید آب از سوی وزارت نیرو به کرج مرکزی برای جمعیت 100 هزار نفر تحقق می یابد.

 مهدی زاده افزود : به دنبال موافقت وزارت نیرو برای تخصیص آب بیشتر برای مصارف شرب شهروندان کرجی که نیازمند احداث زیرساخت تصفیه خانه آب است، مجوز حفروتجهیز شش حلقه چاه درحاشیه رودخانه کرج اخذ شد که تا کنون  سه حلقه از آن حفر وآماده تجهیز شده است.

وی ادامه داد: چون احداث تصفیه خانه شماره 3 کرج نیازمند 150 میلیارد تومان اعتبار است وساخت آن با توجه به کمبود منابع مالی زمان برخواهد بود،درطرحی ابتکاری و با هزینه 6 میلیارد تومان ، امکان برداشت بخشی از  حقابه تخصیصی به میزان 250 لیتر بر ثانیه با حفر سه حلقه چاه واحداث خط انتقال ، اجرای آن محقق شده است.

 مهدی زاده زمان بهره برداری از این طرح آبرسانی را پیش از عید نوروز1400 عنوان کرد وگفت: حفر چهارمین  چاه هم درحاشیه رودخانه کرج آغاز شده و با توجه به کیفیت مناسب آب رودخانه کرج ،اجرای این پروژه اثر قابل توجهی بر کیفیت آب شرب مصرفی شهروندان مناطق مرکزی و شمالی کرج خواهد داشت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار