صیانت از نیروی انسانی مهم ترین اولویت شرکت توانیر است
کد خبر: 1040914
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mmw
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان:
خودنیا، با بیان اینکه صیانت از نیروی انسانی مهم ترین اولویت شرکت توانیر است، گفت: برای رسیدن به این هدف در کنار رعایت دستورالعمل های ایمنی باید نظارت جدی صورت گیرد.

به گزارش جوان از لرستان، فریدون خودنیا، امروز(16 اسفند) در جلسه ایمنی برق استان، اظهار داشت: مشکل حریم شبکه را یکی از دغدغه های برق استان استان است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان افزود: به دلیل بافت قدیمی بیشتر مناطق استان و کوچک بودن پیاده رو ها متاسفانه شبکه در حریم قرار گرفته است و یا در زلزله سال 86 در لرستان که خسارات زیادی به استان وارد نمود و بسیاری از خانه های تخریب شده در زلزله منازل خود را در زیر شبکه های برق احداث نمودند و باید جهت رفع این مشکلات بودجه ای بعنوان رفع حریم و ایمنی اختصاص یابد.

وی تصریح کرد: در اوج بیماری کرونا دولت تصمیم بر دورکاری ادارات گرفت ولی با توجه به ماهیت خدمات رسان بودن شرکت های توزیع و کار های فنی پرسنل مجبور به حضور در محل کار بودن که متاسفانه تعدادی از همکاران پرتلاشمان به بیماری کرونا مبتلا شدند و با توجه به هزینه زیاد درمان امیدواریم دستورالعملی در خصوص پرداخت هزینه و یا کمک به پرسنل مبتلا شده به ویروس کرونا تدوین و اجرایی شود.

خودنیا  با بیان اینکه خوشبختانه هر ساله شاهد کاهش حوادث در برق لرستان هستیم، اظهار داشت: امیدواریم با  حمایت های دفتر ایمنی شرکت توانیر و تلاش بیشتر همکارنمان در دفتر ایمنی شرکت بتوانیم حوادث را به کمترین میزان برسانیم.

مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت، ایمنی و محیط زیست توانیر با بیان اینکه صیانت از نیروهای انسانی از مهم ترین اولویت های شرکت توانیر  می باشد، ابراز داشت: در شرایط فعلی و با توجه به شیوع ویروس کرونا باید طوری عمل نماییم که پرسنلی که دچار بیماری می شوند بغیر از بهبود و درمان دغدغه دیگری نداشته باشند.

 مقیمی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم به نقطه ای برسیم که شاهد هیچگونه حادثه منجر به فوت و آسیب جدی پرسنل نباشیم و برای رسیدن به این هدف باید  علاوه بر رعایت تمامی دستورالعمل های ایمنی نظارت جدی نیز وجود داشته باشد

 

برچسب ها: برق ، لرستان ، مردم
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار