137 داور قرآنی از اصفهان در نخستین آزمون ساماندهی داروان سازمان اوقاف رقابت می‌کنند
کد خبر: 1040538
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mgs
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
حمید بخشی گفت: 137 داور قرآنی از استان اصفهان در نخستین مرحله آزمون طرح ساماندهی سنجش و ارزیابی داوران مسابقات قرآن کریم مشارکت دارند.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، به  از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به طرح جدید سازمان اوقاف و امور خیریه در خصوص سنجش، ارزیابی و تربیت داوران قرآن در کشور و به تبع آن در استان اصفهان اظهار داشت: این طرح در استان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان برای مشارکت در این طرح از ۲۴ دی آغاز و تا ۲۴ بهمن ماه ادامه داشت، تصریح کرد: متقاضیان با استفاده از سامانه my.oghaf.ir برای ثبت نام اقدام کردند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه داشتن شرایط لازم برای ثبت نام در این دوره آموزشی در فراخوان این دوره اعلام شده است، اضافه کرد: برای مثال برای بخش حفظ متقاضیان باید حافظ کل قرآن باشند.

وی با بیان اینکه پس از ثبت‌نام و غربالگری صورت گرفته برگزاری نخستین مرحله آزمون طرح ساماندهی سنجش و ارزیابی داوران مسابقات قرآن کریم به صورت ملی در دستور کار قرار گرفته است، ابراز داشت: این آزمون به صورت مجازی و توسط سازمان اوقاف برگزار خواهد شد.

بخشی  با بیان اینکه زمان این آزمون 24 اسفند ماه اعلام شده است، افزود: شرکت‌کنندگان در این مسابقات در رشته‌های صحت و حفظ، تجوید، وقف و ابتداء، صوت، لحن، هماهنگی با حسن اجرا، لحن ویژه همخوانی و همسرایی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در چهار سطح شهرستانی، استانی، سراسری دستگاه‌های و نهادها و ملی برگزار می‌شود، ابراز داشت: در مرحله نخست این مسابقات از استان اصفهان 137 شرکت کننده حضور دارند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اضافه کرد: از این تعداد 101 نفر خانم و 36 نفر آقا هستند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار