برای درک دولت جوان حزب اللهی باید از افراط و تفریط پرهیز کرد
کد خبر: 1040307
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Md9
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
حسینی:
دبیرکل کانون دانشگاهیان پرهیز از افراط و تفریط را برای درک معنی دولت جوان حزب اللهی مهم دانست و گفت: اصلاح نظام اقتصادی و رفع مشکلات فعلی باید با یکدیگر انجام شود که این با تلاش مضاعف و مشاهده عینی مشکلات میسر می شود.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: نشست دولت جوان حزب اللهی و گام دوم انقلاب اسلامی با حضور سید محمد حسینی دبیر کل کانون دانشگاهیان و رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و جمعی از مسئولان بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

سید محمد حسینی طی سخنانی در این نشست، لزوم تناسب بین شغل و سن مسئولان، کادرسازی و پرهیز از افراط و تفریط را برای درک معنی دولت جوان حزب اللهی مهم دانست و گفت: اصلاح نظام اقتصادی و رفع مشکلات فعلی باید با یکدیگر انجام شود که این با تلاش مضاعف و مشاهده عینی مشکلات میسر می شود.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان یک مثال برخی گره‌های موجود در ساختار اداری کشور را مطرح کرد و افزود: در ابتدای مسئولیتم از اینکه چرا تماس تلفنی به دفترم ندارم تعجب و از مسئولان دفترم پیگیری کردم و دیدم مسئولان دفترم با این استدلال که من کارهای زیادی دارم از مطرح کردن موضوع تماس ها خودداری می کردند!

حسینی داشتن توان جسمی را یکی دیگر از ویژگی های مسئولان اجرایی دانسته و با توجه به مشکلات متعدد کشور، گفت: یک مسئول در شرایط کنونی باید از کله سحر تا آخر شب برای حل مشکلات مردم تلاش کند.

این استاد دانشگاه گفت: اگر مسئولان به کارها اشراف نداشته باشند ممکن است مجموعه های زیردست خیلی راحت به خاطر مشکلات کوچک، روند حرکت کشور را کند کنند و برای مردم بیهوده گره ایجاد کنند.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار