توسعه گاز رسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد
کد خبر: 1039367
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MNz
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان :
مهندس سید مصطفی علوی گفت: توسعه شبکه گاز رسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد و از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۵۰ کیلومترشبکه‌گذاری در نقاط مختلف انجام شده است.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در آیین افتتاح ساختمان جدید اداره گاز چادگان، اظهار داشت: توسعه گاز رسانی در تمام شهرهای استان ادامه دارد و از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۵۰ کیلومتر لوله‌گذاری در نقاط مختلف داشته‌ایم که از این مقدار نزدیک به ۲۲ کیلومتر آن در شهرستان چادگان اجرایی شده است.

وی، بیان داشت: ساختمان اداری و پست امداد اداره گاز چادگان در زمینی با یک هزار مترمربع زیربنا و ۷۰۰ متر ساختمان در سایت اداری آماده بهره‌برداری شده است.

علوی، افزود: طرح توسعه در حوزه گاز با اولویت بخش خانگی در استان ادامه دارد و شهرستان چادگان با داشتن بیش از ۱۴هزار مشترک تمامی بخش های خانگی را شامل می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: امسال در زمستان با توجه به افت فشار و افزایش مصرف گاز در بخش خانگی مجبور به محدودیت تامین در حوزه صنایع شدیم که امیدواریم با اجرای استانداردهای مهندسی، مصرف بخش خانگی متعادل گردد.

در ادامه فرماندار چادگان، با تأکید بر رعایت مصرف بهینه و منطقی گاز در بخش خانگی و اداری گفت: مصرف سالانه گاز در این شهرستان ، نزدیک به ۵۰ میلیون مترمکعب است که با توجه به وجود ۱4هزار مشترک، به طور متوسط هر خانواده چادگانی ،بیش از 3هزار مترمکعب گاز در سال مصرف می‌کند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار