نشست تخصصی اشتغال در ورزش برگزار می‌شود
کد خبر: 1036972
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LlM
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی با همکاری مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش نشست تخصصی اشتغال در ورزش را به‌صورت مجازی برگزار می‌کند
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی نشست تخصصی اشتغال در ورزش به سفارش شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور با همکاری پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در تاریخ ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ برگزار خواهد شد.
در این نشست موضوعاتی همچون: مشاغل ورزشی و شاغلین ورزش در ایران و جهان، فرصت‌های شغلی ورزش ایران، زمینه‌ها و عوامل مؤثر بر توسعه مشاغل ورزشی، راهبرد‌های توسعه مشاغل ورزشی و الگوی تقسیم‌کار ملی جهت توسعه مشاغل ورزشی ارائه خواهد شد.
بر اساس این گزارش، دکتر محمدحسین رضوی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و مجری "طرح طراحی نظام اشتغال دانش‌آموختگان تربیت‌بدنی با رویکرد خصوصی‌سازی" و دکتر محمدحسین قربانی عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی و مجری " طرح طراحی الگوی توسعه مشاغل ورزشی در ایران" با توجه به فعالیت‌های پژوهشی بسیار ارزشمندی که درزمینهٔ اشتغال و به سفارش پژوهشگاه انجام داده‌اند سخنرانی خواهند کرد.
همچنین مهندس امیرحسین آل اسحاق مدیرکل طرح‌های ملی فراگیر جوانان وزارت ورزش و دکتر محمدرضا برومند نماینده دانشگاه بهشتی و مسئول کارگروه اشتغال شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور از دیگر سخنران این نشست خواهند بود.
شایان‌ذکر است در این نشست روسا و مدیران گروه‌های دانشکده‌های علوم ورزشی دانشگاه‌های سراسر کشور حضور خواهند داشت تا با تبادل‌نظر اعضا شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور با یک هم‌فکری ملی و اقدام ملی در خصوص مشکلات فارغ‌التحصیلان تربیت‌بدنی و علوم ورزشی درزمینهٔ اشتغال بحث و گفتگو و زمینه را برای اشتغال این قشر از جوانان فراهم سازند.
حضور در این نشست مجازی از طریق لینک ((https://session.ssrc.ac.ir/eshteghal با استفاده از نرم‌افزار ادوبی کانکت) برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۸۸۷۴۷۸۸۴ داخلی ۴۴۶ تماس حاصل نمایند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار