اطلس سیاسی انتخابات ۱۴۰۰ شهرستان کرج تدوین و رونمایی می شود
کد خبر: 1036836
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LjA
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین اطلس انتخاباتی این شهرستان خبر داد و گفت: این اطلس انتخاباتی نقشه راه برگزاری دو انتخابات سراسری در مرکز استان البرز خواهد بود.

غفور قاسم پور با اعلام این خبر افزود: در اطلس انتخابات شهرستان کرج پراکندگی و محل های استقرار صندوق های شعب اخذ رأی و تعداد آنها مشخص شده است.

وی افزود: همچنین تعداد سایت های تجمیع انتخابات در شهرستان کرج، ترکیب و چیدمان عوامل اجرایی، مجریان برگزاری انتخابات، نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی با آسیب شناسی برگزاری انتخابات های ادوار پیشین در این اطلس مشخص و پیش بینی خواهند شد.

فرماندار کرج این اطلس انتخاباتی را نقشه راه عوامل اجرایی برشمرد و گفت: برقراری نظم، آگاهی به شرح وظایف عوامل اجرایی، تأمین امنیت و سلامت انتخابات، پیش آمادگی برگزاری انتخابات تمام الکترونیک، از جمله اهداف طراحی این اطلس انتخاباتی بشمار می رود.

وی افزود: خوشبختانه افراد صاحب تجربه ی برگزاری انتخابات در مرکز حوزه انتخابیه شهرستان کرج مستقر هستند و به تمامی جوانب امر تسلط کامل دارند.

قاسم پور با اشاره به اینکه همه ما به دنبال آن هستیم، مردم در آرامش، امنیت، نشاط سیاسی و اجتماعی و شرایط مطلوبی باشند، برای حفظ وحدت، انسجام و هماهنگی میان تمام دستگاه های اجرایی تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم در هماهنگی و همدلی روزافزون انتخابات 1400را برگزار نماییم.

وی در پایان افزود: تلاش می شود همزمان با آغاز بکار فعالیت سایت ثبت نام نهایی از داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر این اطلس با حضور مسولان استانی رونمایی شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار