ایجاد اشتغال برای 7 هزار نفر با ورود دستگاه قضایی
کد خبر: 1036805
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lif
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
رئیس کل دادگستری استان البرز در بازدید از شهرک صنعتی شیخ آباد خبرداد
رئیس کل دادگستری استان البرز در بازدید از شهرک صنعتی شیخ آباد گفت :با حل مشکلات 10 ساله شهرک صنفی-صنعتی شیخ آباد، برای 7 هزار نفر شغل مستقیم ایجاد می شود.

حسین فاضلی هریکندی  در حاشیه بازدید از شهرک صنفی- صنعتی شیخ آباد کرج که به منظور بررسی مشکلات این مجموعه انجام شد به تشریح سیاست های دادگستری استان در زمینه حمایت از واحدهای تولیدی پرداخت و متذکر شد: برنامه های دادگستری استان در راستای منویات مقام معظم رهبری، سیاست‌های کلان قوه قضائیه و برنامه های ابلاغی ریاست محترم قوه قضائیه در مسیر حمایت از فعالیت‌های تولیدی، رفع موانع تولیدی و حفظ اشتغال است.
وی با اشاره به تعداد زیاد طرفین پرونده شهرک صنفی- صنعتی شیخ آباد که منجر به وقفه در فعالیت این مجموعه شده بود تصریح کرد: یکی از تاکیدات رئیس قوه قضائیه رسیدگی سریع به پرونده‌های کثیرالاطراف است که استان البرز به دلیل فعالیت واحدهای مختلف تولیدی و تشکیل تعاونی های مسکن مبتلابه است.
عالی ترین مقام قضایی استان البرز به تبیین شرایط منجر به ایجاد وقفه در فعالیت شهرک شیخ اباد پرداخت و بیان کرد: این شهرک در سال 1380 شروع به احداث شده است ولی در سال 1390 با وجود توافق قبلی طرفین، سند به نام یک فرد صادر شد و با طرح پرونده های متعدد از سوی شخص مذکور و اعضاء تعاونی ها مشکلاتی برای تکمیل و بهره برداری حدود 2هزار واحد صنفی و تولیدی ایجاد شد.
وی افزود: دادگستری استان البرز پس از کسب اطلاع از مشکلات ایجاد شده برای فعالیت این مجموعه به موضوع ورود کرده و با پیگیری ویژه در نهایت در اوایل سال جاری حکم بدوی و در روزهای گذشته حکم دادگاه تجدیدنظر این پرونده صادر و بر مبنای آن با رای به ابطال سند رسمی فعلی، حفظ حقوق همه سهامداران ممکن شد.
عالی ترین نماینده قوه قضائیه در استان البرز تصریح کرد: با ادامه فعالیت این مجموعه و تکمیل حدود دوهزار واحدهای تولیدی در ماه‌های آینده شاهد اشتغال مستقیم بیش از هفت هزار نفر در این مجموعه خواهیم بود.
وی در پایان از حمایت دادگستری استان با رعایت مقررات قانونی از این مجموعه و سایر واحدهای تولیدی خبر داد و تصریح کرد: کلیه دستگاه‌های خدمات رسان مکلف هستند با مهیا کردن شرایط، زمینه آغاز به فعالیت سریع این شهرک را فراهم کنند و ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و دبیرخانه شورای تحول دادگستری در همه این مراحل در کنار این مجموعه خواهد بود.
در بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز که با همراهی حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب کرج، حسین اعظمی چهاربرج دبیر شورای تحول دادگستری و فرید نجف نیا معاون فرهنگی دادگستری انجام شد فاضلی هریکندی از بخش های محتلف این شهرک بازدید کرد.
اعضای هیئت مدیره و جمعی از صاحبان واحدهای تولیدی شهرک صنفی- صنعتی شیخ آباد کرج از حمایت‌های دستگاه قضایی استان که منجر به رفع موانع فعالیت این مجموعه و ایجاد اشتغال برای هفت هزار نفر می شود تقدیر کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار