آغاز پنل مظلوم‌نمایی!
کد خبر: 1036720
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LhI
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به اظهارات رئیس‌جمهور در دفاع از وزیر ارتباطات
پس از اظهارات رئیس‌جمهور در دفاع از آذری‌جهرمی و افزایش پهنای باند کاربران شبکه‌های اجتماعی به این سخنان واکنش نشان دادند. روحانی نیز در توئیتر نوشته است: «آموزش در فضای مجازی، کسب‌وکار‌های الکترونیکی، دسترسی آزاد به اطلاعات و مبارزه با فساد نیازمند #پهنای_باند کافی است که باید از اقدامات @AzariJahromi در این راستا تشکر کنیم. این افزایش با دستور رئیس‌جمهور بوده؛ اگر می‌خواهید کسی را احضار یا #محاکمه کنید، آن فرد من هستم نه وزیر جوان.»
سرویس جوان آنلاین: پس از اظهارات رئیس‌جمهور در دفاع از آذری‌جهرمی و افزایش پهنای باند کاربران شبکه‌های اجتماعی به این سخنان واکنش نشان دادند. روحانی نیز در توئیتر نوشته است: «آموزش در فضای مجازی، کسب‌وکار‌های الکترونیکی، دسترسی آزاد به اطلاعات و مبارزه با فساد نیازمند #پهنای_باند کافی است که باید از اقدامات @AzariJahromi در این راستا تشکر کنیم. این افزایش با دستور رئیس‌جمهور بوده؛ اگر می‌خواهید کسی را احضار یا #محاکمه کنید، آن فرد من هستم نه وزیر جوان.» کاربران این سخنان را با شوخی پاسخ دادند و آن را نشانه‌ای از مظلوم‌نمایی روحانی برای پوشاندن ضعف‌های عملکردی دانستند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را بخوانید.
 
حنا فرزانه:

روحانی در حالی که از یک سو مجلس و شورای نگهبان و از سوی دیگر قوه قضائیه و افکار عمومی را علیه سیاست‌ها و عملکردش می‌بیند، پنل جدید خود را با مظلوم‌نمایی آغاز کرده، من را محاکمه کنید نه وزیر جوان را. همان روشی که خاتمی در اواخر ریاست جمهوری‌اش در دستور کار داشت.

سیدعلی موسوی:

آقای رئیس‌جمهور کاش برای فاجعه بنزینی آبان‌ماه نیز جرئت خوداظهاری و گردن گرفتن اشتباه داشتید تا شما را محاکمه کنند.

علیرضا گرائی:

روحانی از رأی جمع‌کردن با دروغ «این‌ها می‌خواستند در پیاده‌رو دیوار بکشند» برای خودش؛ حالا رسیده به رأی جمع‌کردن با دروغ «این‌ها می‌خواهند فضای مجازی را فیلتر کنند» برای دوستانش! یعنی باز هم ساده‌لوحانی پیدا می‌شوند که گول بخورند و کشور را به چاله دلار ۵۰هزار تومانی بیندازند؟!

سیدمحسن دهنوی:

از هرکس که افزایش پهنای باند با هدف «آموزش در فضای مجازی، کسب‌وکار‌های الکترونیکی، دسترسی آزاد به اطلاعات و مبارزه با فساد» را فراهم کرده است تشکر می‌کنیم. هرکس نیز #پهنای_رانت را گسترش داده تا #طبقه_جهانگیری شکل بگیرد، احضار و محاکمه شود تا با مهدی جهانگیری هم‌سلولی شود. می‌شود؟

آرزو گودرزی:

جناب پرزیدنت دل‌ها، شما کل پهنای باند فساد رو به خودت اختصاص دادی! دهقان فداکار خیلی کار بلدی پهنای باند سفره‌های مردم رو افزایش بده به قول خودت شش ماه هنوز فرصت داری!

سیدنظام‌الدین موسوی:

رئیس‌جمهور محترم گفته‌اند: «مسئول افزایش پهنای باند اینترنت منم، مرا محاکمه کنید.» بعید است کسی را به خاطر افزایش اینترنت محاکمه کنند. اما کاش کسی هم جرئت می‌کرد و می‌گفت: مسئول دلار ۲۵هزار تومانی منم، مسئول پراید ۱۰۰ میلیونی منم، مسئول سکه ۱۵ میلیونی منم. مسئول ریزش بورس منم و...

فاطمه فردوس:

روحانی برای فریدون، اولین خط قرمزش: «اعلان جنگ می‌کنم!» برای دومین خط قرمزش، آذری جهرمی: «به‌جای او مرا محاکمه کنید!» احتمالاً برای سومی: «نامردا تو رو خدا اذیتش نکنید!»

رضا دهقان:

به نظرم با دفاع جانانه‌ای که روحانی با پهنای‌باند به آذری جهرمی نشان داد، ایشون دیگه امیدی به ۱۴۰۰ نباید داشته باشه.

جلیل محبی:

آقای رئیس‌جمهور که مزاح فرمودند زیرا آقای آذری جهرمی به خاطر پهنای باند احضار نشده. اما ایشان که حقوق خوانده‌اند! باید بدانند مطابق شرع و قانون اگر کسی دستور ارتکاب جرمی بدهد هر دو فرد محاکمه‌می‌شوند: #به‌جای_جهرمی_مرا_محاکمه_کنید!

محسن پورعرب:

برخی کلام رئیس‌جمهور را که گفته «اگر قرار است کسی را به خاطر افزایش پهنای باند محاکمه کنید آن من هستم نه وزیر جوان»، به حاشیه بردن اصل ماجرا دانستند. در صورتی که همین پهنای باند اصل ماجراست! ادامه محاکمه آذری جهرمی پشت پرده دلایل افزایش پهنای باند با دستور روحانی را مشخص می‌کند!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار