انتظار برای گزارش نهایی پزشکی قانونی درباره مرگ شیده لالمی
کد خبر: 1035579
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LOt
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
یک‌شنبه این هفته خبری ناگوار در جامعه روزنامه‌نگاران پیچید. انتشار خبر فوت ناگهانی شیده لالمی، دبیر اجتماعی روزنامه همشهری در حالی بود که درباره دلایل این مرگ ناگهانی اظهار نظر قطعی از سوی مراجع مربوطه نشده است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: اولین خبر منتشر شده درباره مرگ شیده لالمی، حادثه گاز گرفتگی بود که برای بسیاری از اتفاق‌هایی از این دست، می‌تواند برای هر فرد متصور باشد، اما وقتی بررسی خبرنگاران نشان داد حادثه کمی مشکوک بوده است، این بار چرایی وقوع مرگ مورد پرسش قرار گرفت. همه کسانی که لالمی را از دور و نزدیک می‌شناختند، قلم و روحیه تلاشگر وی را در مدت ۲۰ سال سابقه رسانه‌ای در رسانه‌های مکتوب و تصویری ستوده‌اند، از این روست که مرگ مشکوک او در باورشان نمی‌گنجید.

خانواده آن مرحوم دو روز قبل با اعلام بیانیه‌ای نگرانی خود را از رویه‌ای که فرزندشان انتخاب کرده است، اعلام کرده‌اند، با این حال پرسش‌های بسیاری مطرح است که جواب آن نزد خانواده‌اش محفوظ است. در چنین حوادثی بر جای ماندن دستنوشته از انگیزه ارتکاب می‌تواند پاسخی به بسیاری از پرسش‌ها باشد که مشخص نیست آیا چنین چیزی در خانه شیده پیدا شده است یا خیر. بررسی کارشناسی و میدانی محل حادثه، سوابق روحی یا سابقه ارتکاب یا قصد ارتکاب به چنین مرگی هم در تعامل وی با خانواده یا دوستان نزدیکش می‌تواند مطرح شده باشد.

پزشکی قانونی در گزارش اولیه خود هم تأیید کرده که احتمالاً شیده مرگی خودخواسته را انتخاب کرده است، با این حال گزارش نهایی در این باره بعد از انجام مراحل قانونی ضمیمه پرونده می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار