استخدام افراد خاص در شهرداری تبریز
کد خبر: 1035445
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LMj
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
چرا دلایل کارشناسی حادثه مترو تبریز اعلام نمی شود
عضو شورای شهر تبریز گفت: اخیراً شنیده ها حاکی از این است که نفراتی از طریق کانال های مختلف وارد شهرداری شده و یا تبدیل وضعیت می شوند، اما با این وجود شهرداری از نبود استخدام‌ سخن می گوید.

محمدحسن اسوتچی اظهار داشت: شهرداری تبریز هر چه سریع تر نسبت به انتشار نظریه‌ کارشناسان در خصوص حادثه مترو تبریز اقدام کنند.

وی با اشاره به حادثه اخیر قطار شهری تبریز گفت: در تصادف اخیر مترو نتایج کارشناسی با وجود اعلام‌کارشناسان هنوز منتشر نشده است.

اسوتچی ادامه داد: با توجه به جایگاه حقوقی رئیس شورای شهر تبریز در کمیته امنیت مترو باید سالانه رییس شورای شهر به جلسات این کمیته دعوت شود، که در سال ۱۳۹۸ این دعوت انجام شده اما جلسه سال ۹۹ این کمیته بدون دعوت رییس شورای شهر بوده است.

وی گفت: در جلسه غیرعلنی که با حضور اعضای شورای شهر و مدیران قطار شهری برگزار شد، نظراتی اعلام‌شد که جمع بندی آنها باید منتشر شود.

این عضو شورای شهر گفت: اخیراً شنیده ها حاکی از این است که نفراتی از طریق  کانال های مختلف وارد شهرداری شده و یا تبدیل وضعیت می شوند، اما با این وجود شهرداری از نبود استخدام‌ سخن می گوید.

اسوتچی افزود: اگر استخدام وجود دارد به صورت علنی آن را اعلام کنید و این گونه نباشد که در یک طرف از نبود استخدام سخن گفته و از طرفی استخدام انجام شود.

وی در پایان خواستار پاسخگوی شهرداری تبریز به تذکرات مطرح شده در جلسه آتی شورا شد.

برچسب ها: تبریز ، شهر ، شهرداری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار