سارقان به موتور سه‌چرخ زن معلول هم رحم نکردند
کد خبر: 1034878
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LDa
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
انتشار خبر سرقت موتورسیکلت سه‌چرخ زن معلول در مشهد خشم کاربران در شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است. زن جوان که زهرا نام دارد گفته‌است برای خرید به بازار نوغان رفته بود که موتورسیکلتش سرقت شده‌است. در واکنش به انتشار خبر آستان قدس رضوی یک موتورسیکلت مشابه تهیه و به بانوی معلول اهدا کرده است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: زهرا صدیقی، که اهل نیشابور و ساکن مشهد است در شرح ماجرا به تسنیم گفته: دوران کودکی به دلیل ابتلا به فلج اطفال توان حرکتی خودم را از دست دادم و دچار مشکلات زیادی شدم. وقتی بزرگ‌شدم در رشته مهندسی نرم افزاد تحصیل کردم و به دلیل مشکلات زیاد و امکانات کمی که برای معلولان وجود دارد به دور از خانواده و در مشهد به زندگی ادامه دادم، با این حال برای رفت و آمد همچنان با مشکل مواجه هستم. هنگام رفت و آمد با تاکسی یا آژانس رانندگان همکاری نمی‌کنند. ۹‌سال قبل مجبور شدم برای خودم با پرداخت یک‌میلیون و ۸۰۰‌هزار تومان موتور بدون کلاچ ویژه معلولین بخرم که به دلیل شدت معلولیتم از سازنده خواستم موتورم را طوری بسازد که نیاز به برخاستن از ویلچر نداشته باشم. این موتور کل زندگی من و وسیله ایاب و ذهابم بود به طوری که همه آرزوهایم را در آن می‌دیدم تا اینکه چند روز قبل در میدان بار نوغان سرقت شد. زن معلول ادامه داد: من ماجرا را به فرمانده پلیس مشهد و پلیس آگاهی گزارش داده‌ام و امیدوارم که سارق موتورم بازداشت شود و بتوانم دوباره به موتورم برسم؛ چراکه در این شرایط اقتصادی تهیه دوباره موتور برایم بسیار مشکل است.

انتشار خبر در فضای مجازی خشم کاربران از رفتار سارق یا سارقان با بانوی معلول را به همراه داشته است. آستان قدس رضوی در واکنش به انتشار خبر اعلام کرد که بنیاد کرامت رضوی یک موتور با همان مشخصات با نام امام مهربانی‌ها خریداری شد و به این بانوی مشهدی تحویل داد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار