آغاز فرایند دمش هوای گرم به کوره بلند شماره یک ذوب آهن
کد خبر: 1033860
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KxA
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان:
باحضورمعاون بهره برداری ، محمد جعفر صالحی معاون خرید، کاظم تدین مدیر کوره بلند و تعدادی از مدیران شرکت آغاز فرایند دمش هوای گرم به کوره بلند شماره یک ذوب آهنآغاز گردید .

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،درآیین آغاز فرایند دمش هوای گرم به کوره بلند شماره یک با حضور مهرداد تولائیان ؛متخصصان ذوب آهن اصفهان  نامبرده بیان داشت:  متخصصان ذوب آهن اصفهان توانایی ساخت و راه اندازی کوره بلند را دارند.

معاون بهره برداری ضمن قدردانی از تمامی تلاشگران شرکت که در بازسازی و نوسازی کوره بلند شماره یک تلاش نمودند ابراز نمود : این کوره که بعد از 5 سال توقف راه اندازی خواهد شد، اولین کوره بلند ذوب آهن اصفهان با ظرفیت یک هزار متر مکعب و ظرفیت اسمی هشتصد هزار تن در سال می باشد که می تواند بهره وری در ذوب آهن را افزایش دهد .

وی خاطر نشان ساخت : برنامه پیش بینی شده سال  1400  کوره شماره یک ، تولید سالیانه 600 هزار تن چدن است که این مقدار به ظرفیت کوره های دو و سه اضافه خواهد شد .

تولائیان گفت : در صورت تامین مواد اولیه این کوره با ظرفیت اسمی خود به تولید ادامه خواهد داد. وی افزود : با تغییراتی که در فرایند بازسازی و نوسازی کوره داده ایم کیفیت تولید افزایش خواهد یافت .

معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه متخصصان ذوب آهن اصفهان توانایی ساخت و راه اندازی کوره بلند مطابق با دانش روز را دارند ، گفت : در این پروژه ، طراحی ، اتوماسیون در بحث کنترل ها و تغییرات در بارگیری کوره بلند از قبیل سرند مواد از تجهیزات جدید استفاده شده است . ضمن اینکه این تجهیزات توسط تلاشگران ذوب آهن بومی سازی و نصب شده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار