حاج قاسم یک مکتب، یک راه و یک مسیر بود
کد خبر: 1033737
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KvB
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: حاج قاسم یک مکتب، یک راه و یک مسیر بود که با شهادت این یک فرد این مسیر تمام نشده و ارزش‌های مکتبی حاج قاسم برای سالیان و قرن‌های متوالی قابل استفاده خواهد بود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، ناصر عتباتی ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت شهید سپهبد سلیمانی، شهادت سردار سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت و اظهار داشت: دلیل تبریک شهادت شهید سلیمانی به خاطر این است که وی فردی بود که تشنه شهادت بود و شهادت حق این سردار بزرگ بود.

وی افزود: عاملان ترور شهید سلیمانی در امنیت و آرامش نخواهند بود و مردم منتظر پاسخ قاطع به این ترور ناجوانمردانه هستند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: اگر برخی افراد همانند سردار سلیمانی در حالت عادی و در بستر بیماری و شرایط سنی دنیا را ترک کنند و به شهادت ختم نشود حیف است و  باور شخصی  و فردی من  این است که شهادت بهترین و والاترین پاداش خداوند برای جانفشانی‌های حاج قاسم سلیمانی بود.

عتباتی تصریح کرد:  در طول سالیان سال چه در طول جنگ تحمیلی و چه  بعد از آن و چه در دوره‌های بسیار تاثیرگذار انقلاب و نظام اسلامی  در جبهه مقاومت شاهد سخت‌کوشی‌های شهید سلیمانی بودیم و به نوعی شهادت شایسته این سردار عزیز بود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: مسئولین هنر و رسانه باید تمام زوایای زندگی شهید گرانقدر را نه تنها برای کشور و جوانان ایران بلکه برای تمامی انسان‌های آزادی‌خواه دنیا تعریف کنند و بگویند که این شهید بزرگوار برای چه ارزش‌هایی و چگونه جان خود را در راه اسلام تقدیم کرد.

عتباتی گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی جان خود را در راه ولایت و جبهه مقاومت تقدیم کرد و یاد و خاطره‌اش هیچوقت فراموش نمی‌شود.

وی با بیان اینکه ترور شهید سپهبد سلیمانی در ابعاد مختلف قابل بررسی است، گفت:  از بعد حقوق و دستگاه قضایی که با دستوراتی که رئیس دستگاه قوه قضاییه صادر کرده اقدامات قضاییه گسترده‌ای در مرکز و حوره‌های مختلف قضایی و بین‌المللی  انجام شده و این موضوع بعوان پرونده مهم در حال پیگیری است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به اینکه این ترور ناجوانمردانه رسوایان حقوق بشر را رسواتر خواهند کرد، افزود: مدعیان حقوق بشر که دم از حقوق انسان‌ها و احترام به حاکمیت‌های دولت می‌زنند که چگونه نقاب از صورتشان کنار می‌رود و چهره خود را به نمایش می‌گذارند که در نقض ابتدایی‌ترین حقوق انسان‌ها و حقوق ملت‌ها خود را نشان دادند.

عتباتی گفت:  در بعد نظامی اقدامات مقدمه‌ای انجام شد و سپاه عزیز انتقام اولیه را گرفت و مردم منتظر پاسخی قاطع برای انتقامی واقعی از عاملان این ترور هستند.

وی با بیان اینکه دشمنان با این حرکت خود روند تاثیرگذاری تفکر روحیه مقاومت و سازش را تسریع کردند، افزود:  این برای مردم و برای همه امت اسلامی ضایعه و داغ بزرگی بود که سالیان سال اثر این داغ از بین نمی‌رود  و راه شهید سلیمانی و ارزش‌ها و تفکراتش ادامه خواهد داشت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار