15 رای وزارت برای یار محمدیان ؛ نصیرزاده با 28 رای مستقل رئیس بدنسازی شد!
کد خبر: 1033606
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kt4
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
وزارت ورزش در انتخاباتی دیگر مقابل خواست و همت مجمع انتخاباتی بدنسازی و پرورش اندام کم آورد و این در حالی بود که بفاصله سه روز از انتخابات مهندسی شده روستایی عشایری تمام توان سئول نشینان برای به کرسی نشاندن یار محمدیان فرماندار سابق. بود، اما عبدالمهدی نصیرزاده اینبار به حق خود رسید و با آرای مستقل هیات‌های استانی (۲۸ رای) در برابر ۱۵ رای وزارت برای یاراحمدی برنده انتخابات شد.
سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین : هیات‌های آستان‌ها در تمامی فدراسیون‌ها و مجامع به آن حد از استقلال رسیده اند که سفارش پذیر نیستند و رای خود را به فردی می‌دهند که مصلحت آن رشته ورزشی است. در بین انتخاباتی که از اسفندماه ۹۸ تا امروز برگزار شده تنها یک فدراسیون آنهم به دلیل نبود یک کاندیدای مطرح توسط کاندیدای وزارت فتح شد و یقین داریم که در دو انتخابات پیش رو یعنی پزشکی ورزشی و اسکی نیز نفرات وزارت بعید است رای بیاو رند.
دلیل واضحی دارد. مجمع که اعضای آن دو بخش دولتی و مستقل هستند تحت تاثیر فشار‌ها و سفارش‌ها قرار نمی‌گیرد. دلیل هم دارد. به طور مثال آقای یارمحمدبان که فرماندار بوده اگر موفق بود در همان استانداری مربوطه یک پست دیگر غیر از فرماندار شهر. می‌گرفت پس نهایتا وی همان ۱۳ رای دولتی را به اضافه دو هیات استانی که یقینا یکی استان زادگاه طرف هست را گرفت، اما نصیر زاده ۲۸ رای خالص را به خود اختصاص داد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با رقابت عبدالمهدی نصیرزاده، حسین یارمحمدیان و کاوه درودی به عنوان ۳ کاندیدای نهایی برگزار شد که در پایان عبدالمهدی نصیرزاده با کسب ۲۸ رای از مجموع ۴۳ رای اعضای مجمع، به عنوان رییس جدید این فدراسیون انتخاب شد.

حسین یارمحمدیان نیز ۱۵ رای به دست آورد و کاوه درودی نیز موفق نشد رایی بدست بیاورد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی به ریاست مهدی علی‌نژاد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

پیش از این ناصرپور علیفرد ریاست این فدراسیون را بر عهده داشت که در نهایت ۷ ماه پیش به دلیل بازنشستگی مجبور به کناره‌گیری از سمت خود شد.

نصیرزاده در دوره قبل انتخابات در رقابتی نزدیک از پورعلیفرد شکست خورده بود
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار