استقرار ۳۹۲دستگاه ماشین آلات راهداری زمستانه در راه ها
کد خبر: 1031497
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KL3
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
رئیس اداره ماشین آلات راهداری و حمل ونقل جاده ای استان آذربایجان غربی خبر داد:
رئیس اداره ماشین آلات راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت:‌ ۳۹۲ دستگاه انواع ماشین آلات جهت عملیات راهداری زمستانی در محورهای مواصلاتی استان مستقر شدند.

حسین باقرزاده با تاکید بر ضرورت ایجاد برنامه مدون نگهداری ماشین آلات تصریح کرد: برای استفاده بهینه وافزایش عمر ناوگان و تجهیزات راهداری اجرای یک برنامه دقیق ازجمله دوره های آموزش کاربران وسائط نقلیه امری ضروریست که برای ماشین آلات سنگین،نیمه سنگین و سبک این اداره به طور جدی اجرا می شود.

رئیس اداره ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت بازسازی ماشین آلات و حفظ توان آن ها به عنوان سرمایه ملی بر آمادگی تجهیزات راهداری در فصول سرد سال تاکید کرد و افزود: فن نگهداری صحیح و تعمیرات به موقع ماشین آلات در همه فصول به ویژه فصل راهداری زمستانی نقش موثر و دو چندانی خواهد داشت که در این زمینه اقدامات اساسی براساس ظرفیت موجود اجرا شده است.

وی افزود: با هدف بهبود روش ها و ارتقاء کیفیت نگهداری ماشین آلات راهداری،تعمیرات انواع دستگاه های سنگین و نیمه سنگین برای اجرای عملیات راهداری زمستانی طی ماه های اخیر انجام پذیرفته که تعمیرات اساسی 3 دستگاه برفخور من جمله آنهاست..

این مقام مسئول بیان کرد: ماشین آلات برفروبی در محورهای مواصلاتی ،گردنه های مهم و برف گیر استان،راهدارخانه ها با تجهیزات کامل،گشت های ثابت و سیار مستقر شده اند.

وی ادامه داد : روزانه یک یا دودستگاه ناوگان راهداری با اکیپ مجهز به صورت مداوم در جاده ها جهت رصد مشکلات و رفع موانع روزانه در جاده ها حضور فعال و مستمر دارند.

باقرزاده در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: در راستای نوسازی ناوگان در سال 99 تعداد 5 دستگاه لودر و یک دستگاه بیل مکانیکی خریداری و به ناوگان ماشین آلات راهداری استان اضافه شده است همچنین تعداد 4 دستگاه لودر و یک دستگاه بیل مکانیکی دیگر نیز در دست اقدام است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی