تبلت های اهدایی شهرداری با برگزاری مناقصه تامین می شود
کد خبر: 1031486
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KKs
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان:
ایمان حجتی ازاختصاص 15 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شد ،دربرگزاری نمایشگاه طرح " یار مهربان" جهت تأمین ملزومات (تبلت)مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت خبر داد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان و مدیر اجرایی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان گفت: در پی دستور شهردار اصفهان در این دوره جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان، مقرر شد از محل صرفه جویی های جشنواره امسال، مبلغی به خرید تجهیزات آموزشی متناسب با شرایط آموزش آنلاین برای دانش آموزان مناطق کمتربرخوردار اختصاص یابد که مبلغ 500 میلیون تومان از این محل، در نظر گرفته شد و اختصاص یافت. همچنین بر اساس لایحه شهرداری اصفهان و با مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان، مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار برگزاری نمایشگاه طرح " یار مهربان" جهت تأمین ملزومات مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت مناطق شش گانه شهر اصفهان اختصاص یافت که مقرر شد این تجهیزات آموزشی با نظر کمیسیون اجتماعی شورای شهر و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان، توزیع شود. 

وی در خصوص تصمیم اخیر شهرداری اصفهان برای اهدای تبلت به دانش آموزان بی بضاعت و مناطق کمتربرخوردار اظهار کرد: شهرداری اصفهان در نظر دارد برای تهیه و تامین این 600 تبلت از طریق مناقصه عمومی اقدام کند. 

وی ادامه داد: 600 تبلتی که قرار است از طرف شهرداری اصفهان به دانش آموزان بی بضاعت و مناطق کمتربرخوردار اصفهان اهدا شود، به زودی با برگزاری مناقصه و طی روندی شفاف طبق آیین نامه معاملات شهرداری تامین می شود.   

وی اعلام کرد: هدف از این تصمیم، برگزاری روند مشخص مناقصه عمومی برای انتخاب فروشنده در یک روند کاملا قانونی و شفاف با قیمت مناسب بوده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان افزود: متقاضیان شرکت در این مناقصه می توانند تا 29 آذرماه سال جاری برای دریافت اسناد و مشخصات این مناقصه به امور قراردادهای شهرداری اصفهان مراجعه کنند. 

وی اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا و برگزاری آنلاین و غیرحضوری کلاس های درس، برخی دانش آموزان در مناطق کمتربرخوردار شهر اصفهان برای دسترسی به آموزش مدارس دچار مشکل شدند، از همین رو شهرداری اصفهان در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، بخشی از هزینه ‌های سی و سومین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان و هزینه های نمایشگاه هر ساله یار مهربان را برای تامین نیازهای کودکان مناطق کمتربرخوردار اختصاص داد.  

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار