شهرداری تهران رتبه نخست دریافت رشوه و پارتی‌بازی
کد خبر: 1030511
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004K59
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹
عضو شورای شهر تهران خبر داد
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در میان تمام دستگاه‌ها، شهرداری در میزان دریافت رشوه و پارتی‌بازی رتبه اول را دارد، گفت: اجرای آیین‌نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه و تشویق گزارش‌دهندگان ضروری است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مجید فراهانی دیروز در صحن شورای شهر در تذکری به شهردار پایتخت درباره لزوم اجرای آیین‌نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه و تشویق گزارش‌دهندگان اظهار داشت: فساد آزاردهنده‌ترین و مشمئز‌کننده‌ترین صفتی است که در مواجهه با شهرداری شهروندان را آزار می‌دهد و دیو هفت سر فساد در شهرداری آنچنان در جای جای این سازمان رخنه کرده که متأسفانه در میان همه دستگاه‌ها هنوز شهرداری در میزان دریافت رشوه و پارتی‌بازی رتبه اول را دارد.

وی افزود: برخی از عناصر فاسد فکر می‌کنند باید از این نمد برای خود کلاهی ببافند که برای مقابله با این مسئله شناسایی افراد فاسد تشویق افرادی که تخلفات را گزارش می‌دهند و شفافیت از بهترین راهکار‌ها است. این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: بر اساس بند «د» ماده ۲ آیین‌نامه پیشگیری و مبارزه با رشوه تشویق افرادی که تخلفات را گزارش دهند باید توسط دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری انجام گیرد. اکنون در شرایطی هستیم که نه‌تن‌ها مبارزه همه‌جانبه علیه فساد و رشوه می‌تواند اعتماد شهروندان را بازگرداند، بلکه سبب امن کردن فضا خواهد شد و باعث می‌شود هیچکس به خود اجازه انجام فساد ندهد. فراهانی گفت: اقدام قاطع بدون اغماض و سریع دستگاه‌های نظارتی شهرداری و سایر نهاد‌های مسئول در رسیدگی به تخلفات امیدبخش فردای بهتر برای زندگی در تهران است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار