سپاه پاسداران در خط مقدم مبارزه با کرونا است
کد خبر: 1030347
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004K2V
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
استاندار لرستان:
خادمی به اقدامات سپاه پاسداران در زمینه مقابله با کرونا و خدمت رسانی به مردم اشاره کرد و گفت: سپاه با تمام امکانات در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی اقدامات بسیار ارزنده‌ای در مقابله با بیماری انجام داده است.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، سید موسی خادمی، امروز 17آذرماه در جلسه بررسی وضعیت اجرای طرح سپهبد شهید سلیمانی اظهار کرد: بیماری کرونا با مدیریت صحیح در استان به خوبی مهار شده و در اکثر مواقع خوشبختانه دچار بحران نشدیم و مرگ و میر ناشی از این بیماری از میانگین کشور بالاتر نرفت.

وی بیان کرد: استان لرستان در زمینه مقابله با بیماری کرونا با در نظر گرفتن محدودیت در امکانات، بیشتر از انگیزه‌هایش بهره برد و در این راه مردم و مسئولین همکاری قابل قبولی داشته‌اند.

استاندار لرستان تصریح کرد: از ابتدای اجرای طرح سپهبد شهید سلیمانی تاکنون مجموعه سپاه حضرت ابوالفضل به عنوان یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های استان، با تمام امکانات در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی اقدامات بسیار ارزنده‌ای برای مقابله با بیماری انجام داده و هر جا که تشخیص به نفع مردم بود به خوبی وارد عمل شد.

خادمی با اشاره به لزوم بهره گیری از امکانات وارد شده به استان در زمینه مقابله باکرونا افزود: دستگاه «سی تی اسکن» تحویل داده شده به شهرستان الشتر لازم است در اسرع وقت راه اندازی شده و مردم از خدمات آن استفاده کنند.

وی، یادآور شد: با توجه به محدودیت منابع مالی در استان برای اجرای طرح شهید سلیمانی ضرورت دارد اعتباری که وزارت بهداشت به استان قول داده است به زودی در اختیار استان قرار گیرد.

استاندار لرستان با تأکید بر لزوم انتقال مشکلات استان‌ها به مرکز برای رفع آنها، گفت: تأمین منابع مالی طرح مورد نظر در اسرع وقت بسیار مهم است و اجرای این طرح در مدت زمان مشخص شده مستلزم اختصاص این منابع به استان است.

برچسب ها: سپاه ، کرونا ، خدمت
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار