توزیع بیش از ۳۸ هزار عدد ماسک برای گروه‌های پرخطر
کد خبر: 1030323
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004K27
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
با حمایت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری محقق شد
سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و کم ‌برخوردار در حاشیه شهر، کارگران و مراکز حمایت از اقشار در معرض آسیب ۳۸ هزار و ۹۰۰ ماسک تهیه و میان این جامعه هدف توزیع شد.

 

 با توجه به وضعیت قرمز ناشی از شیوع کرونا در مشهد و شرایط نامطلوب اقتصادی، سازمان اجتماعی و فرهنگی با هدف حمایت از گروه‌های آسیب‌پذیر پویش «باهم می‌مانیم» را با جدیت بیشتری پیگیری می‌کند.


معاونت اجتماعی و مشارکت‌های این سازمان پویش «باهم می‌مانیم» را از سال گذشته راه‌اندازی کرده و با مشارکت ادارات اجتماعی مناطق سیزده‌گانه، شوراهای اجتماعی محلات و خیرین اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی می‌کند.

 طی هفته گذشته دو هزار و 662 بسته بهداشتی در مناطق کم برخوردار میان خانواده‌های ساکن حاشیه شهر و گروه‌های آسیب‌پذیر تخت عنوان این پویش توزیع شده است.


تهیه و توزیع ۳۸ هزار و ۹۰۰ ماسک برای اقشار آسیب‌پذیر، ضدعفونی ۵۳ مرکز حمایتی و ۵۱ معبر پرتردد شهری نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته ذیل این طرح است. همچنین ۹ هزار و ۹۰ پرس غذای گرم برای بیش از دو هزار خانوار ساکن در مناطق کم‌برخوردار توزیع شده است.


تهیه و توزیع دو هزار و ۳۷۵ بسته شامل اقلام معیشتی و مصرفی نیز در مناطق کم برخوردار سطح شهر با مشارکت خیرین و اعضای شوراهای اجتماعی محلات صورت گرفته است. همچنین در راستای اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی در خصوص روش‌هایی پیشگیری از شیوع کرونا در مناطق نیز حدود ۶ هزار پوستر و تراکت پخش شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی