عرضه مرغ گرم با قیمت دولتی در ۵۰ مرکز منتخب استان البرز
کد خبر: 1029510
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jp0
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
رئیس اتاق اصناف استان البرز خبرداد
رئیس اتاق اصناف استان البرز گفت: از امروز عرضه گسترده مرغ گرم با قیمت مصوب ۱۸ هزار و پانصد تومان در ۵۰ مرکز منتخب استان آغاز شده است و امیدواریم این عرضه قیمت را به صورت نسبی در بازار تعدیل کند.

بهروز حصاری  با اشاره به اعمال محدودیت‌های کرونایی درباره مشاغل گفت: بازرسی های متعددی در سطح استان در رابطه با اجرای محدویت‌ها صورت گرفته است و از مجموع 80 هزار اصناف فعال در استان 10 مورد بوده است که علی رغم تذکرات داده شده همکاری لازم را نداشتند و منجر به پلمب شده است.

وی با ابراز رضایت از همکاری اصناف گفت: امیدواریم این همکاری‌ها موجب فروکش کردن بیماری شود و به زودی محدویت‌ها رفع شود.

حصاری با بیان اینکه تیم‌های نظارتی اصناف در قالب قرارگاه شهید سلگی و با همکاری سازمان صمت و فرمانداری کرج به صورت مستمر در حال اعمال نظارت بر رعایت قوانین و محدودیت‌ها هستند و مردم اگر تخلفی مشاهده کردند می‌توانند با شماره های 124 و 190 تماس بگیرند.

رئیس اتاق اصناف استان البرز با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای مردم در تهیه مرغ دولتی گفت: از امروز عرضه گسترده مرغ گرم با قیمت مصوب 18 هزار و پانصد تومان در 50 مرکز منتخب استان آغاز شده است و امیدواریم این عرضه قیمت را به صورت نسبی در بازار تعدیل کند.

وی اظهار داشت: این عرضه با اولویت قراردادن مراکز محروم و حاشیه‌های شهر صورت گرفته است و مراکزی که این عرضه را انجام می‌دهند با نصب بنر در سطح شهر مشخص شده اند تا مردم به سهولت بتوانند مراکز را شناسایی کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار