بررسی وضعیت واحد‌های اورژانس در ایستگاه‌های مترو
کد خبر: 1029380
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jmu
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
معاون سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران از بررسی وضعیت واحد‌های اورژانس در ایستگاه‌های مترو خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: اسماعیل سلیمی، معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درباره نشستی که با حضور نمایندگانی از شرکت مترو، سازمان پدافند غیرعامل کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان اورژانس کشور برگزار شد، گفت: در این نشست الزامات و ضرورت‌های اتصال برخی ایستگاه‌های مترو از جمله ایستگاه‌های در دست افتتاح به مراکز درمانی و نیز پیش بینی استقرار واحد اورژانس در این مجموعه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: به منظور تحقق این موضوع راهکار‌هایی از جمله مکاتبه با شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مربوطه در ریاست جمهوری، کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان پدافند غیر عامل و ستاد پدافند غیر عامل وزارت بهداشت و آموزش پزشکی مورد تصویب قرار گرفت. در عین حال اعلام شد که شرکت مترو برآورد هزینه مربوطه به اجرای گالری و رمپ این اتصال را در قالب دو ایستگاه موجود و در حال احداث ارائه کند.

سلیمی افزود: همچنین مقرر شد پیش نویس توافقنامه تشریحی با هدف تعیین مسئولیت‌ها و تقسیم وظایف از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ظرف یک ماه آینده تهیه شود. وزارت بهداشت نیز زمینه‌های مربوطه از جمله مکاتبات لازم با دانشگاه علوم پزشکی را با همکاری شرکت مترو انجام دهد.

معاون آمادگی، مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران افزود: اجرای مانور قطع برق با هدف تمرین و ارتقای آمادگی دست اندرکاران شرکت مترو از دیگر مصوبات این جلسه بود.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار