شکارچی راننده‌های مسافربر دوباره بازداشت شد
کد خبر: 1027532
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JJ6
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۸
مجرم سابقه‌داری که با دربست گرفتن خودرو‌های مسافربر، راننده‌ها را مسموم و همزمان با سرقت اموالشان آن‌ها را تا پرتگاه مرگ می‌کشاند، سرانجام به دام پلیس تهران افتاد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه «خیرالله دولتخواه» رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی گفت: چندی قبل پرونده‌ای با موضوع سرقت روی میز کارآگاهان پایگاه پنجم سرقت پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. بررسی شکایت‌های مطرح شده نشان می‌داد مردی فریبکار با دربست گرفتن خودرو‌های مسافربر، رانندگان را با آبمیوه مسموم بیهوش و اموالشان را سرقت می‌کند.

یکی از شاکیان توضیح داد: من راننده خودروی مسافربر هستم و در یکی از شهر‌های غربی تهران کار می‌کنم و از آنجا به تهران مسافر حمل می‌کنم. در حال عبور از خیابان بودم که مرد جوانی درخواست دربستی کرد و توقف کردم. او گفت که می‌خواهد به تهران برود که قبول کردم و بعد از توافق بر سر کرایه به سمت تهران حرکت کردم.

در بین راه بود که مرد جوان از من خواست کنار مغازه‌ای توقف کنم که قبول کردم. مرد جوان لحظاتی بعد دوباره سوار تاکسی شد و یکی از آبمیوه‌هایی را که خریده بود تعارف کرد. من هم از روی ادب قبول کردم، اما بعد از خوردن آبمیوه ناگهان سرم گیج رفت و دیگر چیزی به خاطر ندارم تا اینکه بعد از چند روز در بیمارستان چشم باز کردم، آنجا بود که فهمیدم مرد مسافر من را بیهوش کرده و پول، گوشی‌تلفن همراه و لوازم دیگرم را سرقت کرده و گریخته است.

در حالی که تحقیقات برای بازداشت متهم در جریان بود، مأموران سرکلانتر پنجم تهران در جریان تحقیقات خود به مرد جوانی مظنون شدند و در بازرسی از وی اوراق هویتی متعلق به افراد غیر کشف کردند. بررسی اوراق کشف شده نشان داد بسیاری از اوراق هویتی متعلق به رانندگان خودرو‌هایی است که در دام مرد فریبکار گرفتار شده‌اند، بنابراین متهم به پایگاه پنجم پلیس آگاهی منتقل شد.

در شاخه دیگری از تحقیقات، شاکیان بعد از مواجهه با متهم وی را به عنوان سارق شناسایی کردند. در بررسی سوابق متهم نیز مشخص شد وی از مجرمان سابقه‌دار است که قبلاً سه بار به اتهام سرقت بازداشت و روانه زندان شده بود. بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که متهم به سرقت از رانندگان و زورگیری هم اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه خیرالله دولتخواه، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی گفت: دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی قاضی دادسرای ناحیه ۱۰ تهران صادر شده و کسانی که به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته‌اند به دادسرای ناحیه ۱۰ تهران یا پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران در خیابان آزادی، ابتدای بزرگراه یادگار امام، خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار