شرایط ویژه ترخيص موتورسيکلت هاي توقیفی
کد خبر: 1027439
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JHb
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
رئيس پليس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان:
سرهنگ "محمدرضا محمدی" گفت: هزینه نگهداری موتورسیکلت های رسوبی توقیف شده در پارکینگ برابر با نرخ سال 1394 محاسبه و امکان پرداخت اقساطی جرایم معوقه و حذف مازاد جرایم وجود دارد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، رئيس پليس راهنمایی و رانندگی استاندر گفت و گو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی تا 8 سال زیر سال ساخت به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی وصیانت از اموال مردم اجرایی شده است.

وی افزود: این طرح از تاریخ 17 آبان ماه به مدت 2 ماه اجرایی می شود و مالکان، متصرفان و نمايندگان قانوني مي توانند صرفا با مراجعه به دفاتر پليس +10 نسبت به ترخيص اقدام کنند.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: ارائه قبض رسيد پارکينگ، پرداخت خلافي و هزينه هاي پارکينگ يا حمل، ارائه سند مالکيت (برگه سبز)، کارت شناسايي موتورسيکلت و سند کارخانه سازنده در خصوص موتورسيکلت هاي فاقد پلاک الزامی است و و پرداخت خلافي بصورت اقساطی امکان پذیر است .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اشاره به اینکه طرح مذکور صرفا شامل موتورسيکلت هايي مي شود که قبل از تاريخ 29 اسفند ماه سال 98 توقيف شده باشند و شامل دیگر موتورسیکلت ها نمی شود خاطر نشان کرد: هزينه نگهداري در پارکينگ، برابر با نرخ سال 1394 محاسبه و همچنين امکان پرداخت اقساطي جرايم معوقه و حذف مازاد جرايم نيز وجود دارد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار