افزوده شدن بخش «عکس خبری» به جشنواره رسانه ای امام رضا(ع)
کد خبر: 1027413
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JHB
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی؛
معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی از افزوده شدن بخش «عکس خبری» به نخستین دوره جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) خبر داد.

محسن هوشمند جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) را فرصتی برای نمایش خدمات و تلاش های ارزنده فعالان رسانه‎ای به ساحت مقدس رضوی دانست و گفت: این جشنواره برای نخستین بار با هدف ارج نهادن به آفرینش های بدیع، خلاق، هنرمندانه و اثرگذار رسانه ای با موضوعات معارف رضوی، بازخوانی مفاهیم بنیادین در پیوند با سیره رضوی، حمایت از پدیدآورندگان آثار رسانه ای رضوی و ارتقای کمی و کیفی آثار در این حوزه توسط مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی برگزار می شود.
وی در تشریح بخش های جشنواره گفت: جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) در محورهای «رسانه های خبری و تحلیلی»، «رسانه های مجازی» و «رسانه های صوتی و تصویری» برگزار می شود که با توجه به ظرفیت های گسترده ای که در حوزه عکس وجود دارد، با تصمیم هیئت اجرایی جشنواره، بخش «عکس خبری» نیز به اجزای محور رسانه های خبری و تحلیلی افزوده شد.
هوشمند افزود: بر این اساس، علاقه مندان در بخش رسانه های خبری می توانند آثار خود در قالب های خبر، مصاحبه، گزارش، سرمقاله و یادداشت، گزارش خبری رادیویی و تلویزیونی، اینفوگرافی و عکس خبری را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی درباره بخش رسانه های صوتی و تصویری گفت: در این بخش، قالب های برنامه تلویزیونی، برنامه رادیویی، نماهنگ تلویزیونی، مستند تلویزیونی و طرح برنامه رادیویی و تلویزیونی پیش بینی شده است و فعالان رسانه های صوتی و تصویری می توانند آثار خود را در این بخش عرضه کنند.
معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه در بخش رسانه های مجازی امکان مشارکت همه علاقه مندان فراهم آمده است، اظهار کرد: در این بخش قالب های موشن گرافی، پادکست، طرح بازی و نرم افزار و هم چنین وقف مجازی قرار گرفته است.
هوشمند با بیان اینکه در بخش وقف مجازی امکان مشارکت همه مردم علاقه مند و فعال در رسانه های اجتماعی فراهم آمده است افزود: در این بخش، همه فعالان شبکه های اجتماعی می توانند صفحات خود را که به طور کامل به محورهای موضوعی جشنواره اختصاص یافته است یا در برخی پست ها این موضوعات را مد نظر قرار می دهد، برای رقابت معرفی کنند.
وی با اشاره به استقبال شایسته اصحاب رسانه و ارسال آثار متنوع به دبیرخانه جشنواره گفت: آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در جشنواره 22 بهمن 1399 خواهد بود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم ثبت نام شرکت در نخستین دوره جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) می‎توانند به تارنمای این جشنواره به نشانی mediafest.razavi.ir مراجعه کنند.
معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در پایان از همه اهالی رسانه که در عرصه فرهنگ و معارف رضوی فعالیت می کنند دعوت کرد ضمن ارسال آثار خود برای شرکت در جشنواره رسانه ای امام رضا(ع)، در اطلاع رسانی این امر فرهنگی فعالانه عمل کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار