نسبت مصارف به منابع بانکی در خراسان رضوی افزایش یافت
کد خبر: 1027283
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JF5
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در هفت ماهه نخست امسال، نسبت مصارف به منابع بانکی استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۹.۳۷ درصد افزایش یافت.
علی رسولیان اظهار کرد: میزان مصارف به منابع بانکی استان در هفت ماهه امسال به ۷۴.۷۷ درصد رسید در حالی که این میزان در هفت ماهه نخست سال گذشته ۶۵.۴۰ درصد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی افزود: در هفت ماهه نخست امسال منابع بانکی استان با احتساب ارزی به بیش از ۱۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال رسیده که نسبت به پایان سال گذشته ۱۸.۵۱ درصد افزایش داشته است.

وی گفت: میزان مانده مصارف بانکی یا تسهیلاتی که در بانکهای استان مانده ۸۲۰ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۸.۵۶ درصد رشد دارد که این نشان دهنده افزایش میزان پرداختی تسهیلات در استان است.

رسولیان ادامه داد: در طول هفت ماهه نخست امسال ۳۱۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانکها پرداخت شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶۳ درصد رشد داشته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: در این مدت برخی از بانکها مانند ملی، صادرات، تجارت و رفاه نقش موثری در پرداخت تسهیلات داشتند اما برخی از بانکها که گزارش عملکرد خود را به شورای هماهنگی بانکهای خراسان رضوی تحویل نمی‌دهند عملکرد ضعیفی در پرداخت تسهیلات داشتند.

وی عملکرد بانک‌های سپه، توسعه تعاون و ملت را در پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی بسیار مناسب ارزیابی کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار