ترخیص ۵۹۶ موتور سیکلت توقیفی در استان البرز
کد خبر: 1027119
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JCR
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز خبرداد
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز اعلام کرد: در اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی رسوبی ، ۵۹۶ دستگاه موتورسیکلت در این استان به مالکان آنان تحویل شد.

سرهنگ غلامعلی شرق اظهار داشت : براساس دستور العمل اجرایی پلیس راهور کشور ، موتورسیکلت های توقیفی تا قبل از ۲۹ اسفند ۹۸» و غیررسوبی ها در توقفگاه ها باید ترخیص شوند که طی روزهای اخیر ۵۹۶ دستگاه موتورسیکلت در البرز ترخیص شد.

وی اضافه کرد: مالکانی که موتورسیکلت آنها در پارکینگ ها توقیف شده می توانند تا ۱۷ دی ماه سال جاری با مراجعه به دفاتر پلیس بعلاوه ۱۰ و ارائه مدارک لازم نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد که مالکان وسیله نقلیه موتوری درصورت داشتن خلافی بیش از ۱۰ میلیون ریال با مراجعه به واحد اجراییات پلیس راهور و ارائه سند مالکیت نسبت به تقسیط آن اقدام کنند.

شرق افزود: برابر قانون سن تردد برای موتورسیکلت ها حداکثر هشت سال بوده و شرط ترخیص این موتورسیلکت ها نیز بازه زمانی ذکر شده است و چنانچه مالک موتورسیکلت مدعی صحت و سلامت ظاهری و فنی موتور سیکلت و یا داشتن برگ معاینه فنی معتبر است می تواند پس از بازدید کارشناس راهور و اخذ تاییدیه مربوطه برای ترخیص اقدام کند.

وی یادآورشد : موتورسیکلت هایی که هیچگونه سابقه ای در سامانه شماره گذاری پلیس راهور و یا سامانه شماره گذاری پلیس راهور و یاسامانه پارکینگ ندارند ازاین خدمات مستثنی بوده و باید مالکان یا نماینده قانونی آن ها به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: این طرح ترخیص مشمول موتورسیکلت های رسوبی بوده و فقط توسط پلیس راهنمایی و رانندگی توقیف شده و موتورسیکلت هایی که توسط رده های دیگر ناجا و یا در اجرای دستورات مقام قضایی توقیف شده اند پس از مراحل مربوطه درفرایند ترخیص این دستورالعمل قرارمی گیرند.

شرق تاکید کرد که موتورسکیلت های با حجم موتور بیش از ۲۵۰ سی سی شامل این طرح نمی شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار