کاشت 800 نهال در سطح منطقه 4 شهرداری مشهد
کد خبر: 1027107
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JCF
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
در راستای کاهش آلودگی هوا از ابتدای سال جاری صورت گرفت؛
این درختان در انواع مختلف شامل توت پیوندی، زبان گنجشکی، انواع کاج ، اقاقیا، صنوبر، زیتون تلخ، سرو و صنوبر می‌باشد.

شهردار منطقه 4 مشهد از کاشت 800 نهال از ابتدای سال جاری در راستای کاهش آلودگی هوا و افزایش زیبایی بصری منظر شهری در سطح منطقه خبر داد.

غلامرضا غلامی با بیان این که کاشت و روتبال درخت در معابر و بوستان‌ها علاوه بر افزایش زیبایی و طراوت فضای بصری شهر، کاهش آلودگی هوا را به همراه دارد، گفت: به همین منظور از ابتدای سال جاری 800 نهال در محدوده خدماتی شهرداری این منطقه کاشته شده است.

غلامی همچنین توسعه فضای سبز شهری را در ارتقاء سلامت روحی شهروندان تاثیرگذار دانست و اضافه کرد: این درختان در انواع مختلف شامل توت پیوندی، زبان گنجشکی، انواع کاج ، اقاقیا، صنوبر، زیتون تلخ، سرو و صنوبر می‌باشد.

شهردار منطقه چهار مشهد به کاشت گل‌های فصلی و دائمی نیز اشاره کرد و گفت: همچنین در این بازه زمانی 900 هزار گل فصلی و دائمی در معابر، میادین، آیلندها و بوستان‌های سطح منطقه کاشته شده و زیبایی و طراوت خاصی را به سطح منطقه بخشیده است.
غلامی در پایان بیان داشت: اطلسی، گازانیا، کوکب کوهی، اختر، داوودی، بنفشه و ... از انواع گل‌های فصلی کاشته شده در این منطقه می‌باشد.
گفتنی است کاشت 15052 متر مربع پرچین، مرمت مبلمان پارکی و وسایل بازی کودکان، اصلاح سیستم های آبیاری، تکمیل و نصب پایه های روشنایی و بازپیرایی معابر بوستانها از دیگر اقدامات اداره فضای سبز منطقه چهار از ابتدای سال جاری می‌باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار