پیگیری وضعیت برادران عالمیان در فرانسه/دردسر‌های رفتن به محل تمرین
کد خبر: 1026946
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J9e
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
نوشاد و نیما عالمیان در حالی در فرانسه تمرینات آماده‌سازی خود را پیگیری می‌کنند که به خاطر شیوع کرونا و اعمال برخی محدودیت‌ها با معضلاتی مواجه شده‌اند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: از زمانی که استارت آغاز مسابقات باشگاهی تنیس روی میز در فرانسه زده شد، چند هفته می‌گذرد با این حال نوشاد و نیما عالمیان که لژیونر‌های ایرانی این رقابت‌ها هستند به دلیل لغو پی در پی مسابقات نتوانسته‌اند طبق برنامه دیدار‌های باشگاهی خود را دنبال کنند.

ضربه‌ای که ملی پوشان فرانسه به برادران عالمیان زدند
لغو دیدار‌های باشگاهی تنیس روی میز فرانسه به دلیل افزایش آمار مبتلایان به کرونا در میان بازیکنان شرکت کننده بوده است. ظاهراً در جریان برپایی اردوی تیم ملی تنیس روی میز فرانسه چند نفر از اردونشینان به کرونا مبتلا شده‌اند. حضور این بازیکنان در تمرینات باشگاهی آلوده شدن هم تیمی‌های آن‌ها را به همراه داشته و همین مسئله باعث تصمیم برگزارکنندگان لیگ مبنی تعویق برخی بازی‌ها شده است.

بر همین اساس نوشاد و نیما عالمیان تا به امروز حضوری در میادین باشگاهی تنیس روی میز فرانسه نداشته‌اند. البته نیما عالمیان که لژیونر تیم «رومانا» در لیگ دسته اول است با این تیم یک بازی در هفته اول برگزار کرد که طی آن با نتیجه سه بر یک پیروز شد. طبق برنامه قرار است نیما و هم تیمی‌هایش دیدار‌های خود در هفته دوم و سوم را به ترتیب ۱۸ و ۲۴ نوامبر برگزار کنند البته اگر مجدداً با لغو بازی‌ها مواجه نشوند.

نوشاد عالمیان، اما تا به امروز یک دیدار هم با تیم باشگاهی خود انجام نداده است. نوشاد برای دومین سال متوالی با تیم دسته دومی «تورین» در لیگ تنیس روی میز فرانسه شرکت دارد. این تیم طی هفته‌های گذشته هیچ دیداری برگزار نکرده، اما قرار است امروز جمعه به شرط فراهم بودن شرایط اولین دیدار خود را در لیگ دسته دوم برگزار کند.

تمرین با تایید پلیس
با این شرایط نوشاد و نیما عالمیان طی هفته‌های گذشته فقط درگیر تمرین بوده‌اند آن‌هم با محدودیت‌های کرونایی؛ فرانسه به دلیل افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا به یکی از کانون‌های شیوع این ویروس در اروپا تبدیل شده و همین مسئله باعث اعمال محدودیت‌های شدیدی در این کشور شده است.

به خاطر اعمال این رفت و آمد نوشاد و نیما عالمیان به محل تمرینات‌شان همراه با تمهیدات پلیسی انجام می‌شود. آن‌ها برای خروج از منزل و رفتن به سالن باید نامه معتبر و مورد تایید که نشان دهنده عضویت آن‌ها در تیم باشگاهی‌شان است را در اختیار پلیس قرار دهند تا اجازه تردد در خیابان را پیدا کنند.

نوشاد عالمیان: وضعیت خوبی نداریم
نوشاد عالمیان در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد شرایط تمرینی این روز‌های خود که تحت تاثیر محدودیت‌های کرونایی فرانسه سخت‌تر شده توضیح داد و گفت: وضعیت خوب نیست به خصوص که فقط تمرین می‌کنیم بدون اینکه دیداری تا به امروز برگزار کرده باشیم.

وی تصریح کرد: برای تمرین هم باید به محل سالن برویم که خیلی راحت و بی دغدغه نیست. رفت و آمد در سطح شهر بدون دلیلی که مورد تایید و قبول پلیس فرانسه باشد، امکان پذیر نیست. برای خروج از منزل باید نامه لازم را به پلیس ارائه دهیم تا اجازه تردد را به ما بدهند در غیر این صورت با دردسر مواجه می‌شویم.

این ملی پوش تنیس روی میز و برادر بزرگ‌تر نیما عالمیان گفت: برگزاری لیگ فرانسه در این شرایط کرونایی سخت شده است. دیدار‌ها هم که باید بدون تماشاگر باشد. در کل شرایط خیلی ایده آل نیست، اما باید با آن کنار آمد.

نوشاد عالمیان تاکید کرد: طی این مدت تلاش مان این بوده که با وجود همه محدودیت‌ها و سختی‌های تردد، تمریناتمان را به موقع انجام دهیم تا حداقل از آمادگی نسبی دور نشویم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار