سفیر فرانسه را احضار کنید
کد خبر: 1025380
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IkO
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
درخواست ۱۳۰ نماینده از وزارت خارجه
۱۳۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از وزارت امور خارجه درخواست کردند در پاسخ به اظهارات اخیر دولتمردان فرانسه، سفیر این کشور را احضار کند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش تسنیم، در این بیانیه آمده است: بار دیگر جهان اسلام شاهد بروز افکاری پلید و منحوس از شیاطین انسان نما شده است و بیش از گذشته با شرارت و فکری و عقیدتی خود، تحت لوای آزادی بیان شراره‌های متعفن اذهان خود را منتشر می‌کنند. جهان اسلام بار‌ها شاهد عمق این جهالت و رذالت از سوی برخی افراد مزدور فرهنگی و سیاسی بوده است. که قطعاً و یقیناً موحدین و مؤمنین عالم در هر دین و آیینی به این امر معترض خواهند بود.

انتظار می‌رود این بازی کثیف اهانت‌های پی در پی به ساحت پیامبر مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) که هدفمند و بر اساس سیاست‌های رذیلانه صهیونیسم جهانی پیش می‌رود، توسط تمامی موحدان عالم اعم از مسلمان، مسیحی و کلیمی محکوم شود که اگر این اقدام صورت نگیرد بعد از اهانت به پیامبر اکرم (ص) جرئت توهین به مسیح روح‌الله و موسی کلیم‌الله و ابراهیم خلیل‌الله را به خود خواهند داد. هدف این شیاطین که در دل غرب جا خوش کرده‌اند، زدودن چهره یکتاپرستی و توحید از میان تمامی بندگان خدا و تسلط بر اذهان و قلوب آن‌ها است. تمامی انبیای الهی دریای معرفت، مهربانی و درستی هستند.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران اسلامی اعم از مسلمان، مسیحی و آشوری ضمن شرم‌آور توصیف کردن این اقدام سخیف و شیطانی به دولتمردان فرانسه تذکر می‌دهیم که ضمن ابراز ندامت صریح از این اقدام شنیع و غیرانسانی از تمامی ملت‌های مسلمان جهان دلجویی و عذرخواهی نمایند که در غیراین‌صورت خشم جامعه مسلمانان جهان و تمامی موحدان جهان مؤمنان الهی را نسبت به سیاست‌های اتخاذی و کفرآمیز خود متوجه خواهند ساخت.

همچنین نمایندگان بسیجی مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از آحاد ملت شریف و بزرگ ایران حمایت قاطع و همه‌جانبه خود را از موضع‌گیری‌های انقلابی جامعه حقوقدان کشور در خصوص وقایع اخیر قدردانی و از سازمان بسیج حقوقدانان کشور در خصوص برگزاری بیش از ۴۰ نشست و بیانیه در محکومیت این اقدام مهم و شرم‌آور قدردانی می‌نماید. همچنین وزارت امور خارجه خواستاریم هرچه سریع‌تر نسبت به واکنش و احضار سفیر کشور فرانسه اقدام و مراتب اعتراض اینجانبان را به ایشان اعلام نماید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار