سامانه گزارش های مردمی برای مدیریت کرونا در البرز راه اندازی می شود
کد خبر: 1023762
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IKI
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا البرزخبرداد
جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا البرز با اعلام تمدید یک هفته ای محدودیت ها گفت: سامانه گزارش های مردمی برای مدیریت بهتر ویروس کرونا و مقابله با آن در این استان راه اندازی می شود.

علی درویش پور در نشستی با مدیران استان البرز اظهارداشت: این سامانه با هدف نظارت مردمی بر نحوه عملکرد مقابله با ویروس کرونا است چراکه مردم به عنوان بهترین و گسترده ترین ناظر بر عملکرد تمام دستگاه ها، شهرداری ها ، صنوف، حمل و نقل عمومی، مکان عمومی در موضوع رعایت پروتکل ها نظارت نموده و موارد را برای رسیدگی گزارش خواهند کرد.

وی ادامه داد: برای شکست ویروس کرونا نیاز به همکاری بیش از پیش مردم است و هر موقع مردم وارد صحنه شدند درآن موضوع موفق عمل شده است.

درویش پور گفت: همچنین با توجه به وضعیت قرمز استان و روند افزایشی بیماری کرونا و پیگیری های استاندار محدودیت های کرونایی تا دوم آبان ماه تمدید شد.

وی اظهارداشت: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی برخی از افراد موجب افزایش بیماری و فوت هموطنان شده است .

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا البرز افزود: هرکدام از ما در مقابل جان تک تک افراد جامعه مسئولیم و در صورتی که بدلیل عدم رعایت موازین بهداشتی، یک نفر بیمار یا فوت کند عواقب آن در دنیا و آخرت گریبانگیر آن فرد خواهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار