اولویت مهم دستگاه قضایی اردبیل ورود جدی به بحث تولید و اشتغال‌ است
کد خبر: 1023256
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IC8
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: ورود جدی و عملگرایانه دستگاه قضایی استان به بحث حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری و بحث تولید و اشتغال یک اولویت مهم و اساسی است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، ناصر عتباتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دستگاه قضایی استان به صورت جدی و عملگرایانه به بحث تولید و اشتغال ورود پیدا کرده و در کنار کارآفرینان و مسئولان نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای رونق تولید و اشتغال تلاش می‌کند.

وی گفت: در این جلسه به سه پرونده مهم در حوزه گردشگری، تفریحی و تولیدی رسیدگی شد. پرونده اول مربوط به طرح گردشگری و آب درمانی واقع در لاهرود  و پرونده دوم مربوط به پیست اسکی اندبیل خلخال و پرونده سوم مربوط به طرح فراورده‌های دامی و لبنی در شهرستان پارس‌آباد بود که مشکلات آنان با حضور مسئولان و مدیران دستگاه‌های متولی بررسی گردیده و مساعدت ها و همکاری های قانونی نسبت به حل مشکلات آنان انجام گرفت.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل اظهار کرد: در طول سال جدید به مشکلات 24 واحد تولیدی و سرمایه‌گذاری رسیدگی شده و دستورات لازم برای حل مشکلات آنان صادر گردیده است.

وی بیان کرد: دستگاه قضایی استان به صورت جدی و عمل گرایانه به بحث تولید و اشتغال ورود پیدا کرده و در کنار کارآفرینان و مسئولان نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای رونق تولید و اشتغال که مسلماً نقش بسیار موثری در کاهش آسیب های اجتماعی خواهد داشت تلاش می‌کند.

دستگیری عاملان جعل و دستکاری گزارشات MRI در اردبیل

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد : به دنبال گزارش و اعلام جرم پزشکی قانونی استان و دادستان دادسرای انتظامی سازمان نظام پزشکی استان مبنی بر دستکاری و جعل امضاء و مهر مسئولین مربوطه در تعداد 19 فقره از گزارشات پزشکی دو مرکز تصویربرداری، پرونده قضایی تشکیل شد.

وی افزود: در این خصوص تعداد 10 نفر از مصدومین که مدارک پزشکی آنها دستکاری شده بود شناسایی و پس از تحقیقات لازم قرار تامین کیفری متناسب صادر شد.

عتباتی اظهار کرد: در ادامه اقدامات لازم جهت دستگیری عاملین اصلی جعل، نهایتا پس از تلاش های صورت گرفته و همکاری هاو هماهنگی قضایی و  انتظامی متهم اصلی جلب و دستگیر  شد.

وی افزود: در این پرونده دو متهم دستگیر شدند که هر دو با قرار تامین کیفری روانی زندان شده و پرونده آنان جهت تکمیل تحقیقات در دست بررسی است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار