بیداد سوء مدیریت ها !!
کد خبر: 1022761
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I49
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
"یاداشت"

سوء مدیریت ،یعنی بر دهانه های پل تاریخی ،سی و سه پل سیم بکسل و میخ فولادین فرو کنند  اما در زیر دهانه پُل، نوجوان ۱۲ ساله ایی  که قهرمان واترپلو  بود  فدای سوءمدیریت پیمانکارانی بشود که اتصالی لامپ های رنگی خود را هیچ گاه بررسی نکردند و جان کودک گرفته شد  و جالب که ۲ روز بعد دوباره جوانی  ۱۸ ساله در همان محل دچار برق گرفتگی شد و به کما رفت که به لطف خدا نجات یافت..  گرچه خواستند در سکوت روز از کنار آن عبور کنند اما با ورود شخص استاندار ایراد  بررسی شد و  دهنه های پایین  پل را هم زنجیر زدند!

سوء مدیریت ،یعنی کودکان کار را در زیر زمینی محبوس کنند و یک ماشین هم رویش بگذارند و زمانی که تشت رسوایی صدایش در آمد همه مسولیت ها را بر سر رییس بهزیستی شهرستان فوق خراب.!

برکنارشان کردند تا انشالله در جای دیگری با سمتی بهتر از خجالتش در آیند!

سوء مدیریت ،یعنی میلیارد میلیارد بودجه خرج برگزاری جشنواره بین المللی  ناشفاف فیلم کودک و نوجوان شود ،تا هر کی به خطی بند است ،بند بازی کند و هورا برایش بکشند و آن طرف تر در منطقه حاشیه نشین شهرها  معتادان کارتن خواب سرمشق کودکانمان! شوند و به گفته مادر کودک آرد در زرورق سیگار ریخته تا بکشد و ببیند چه حسی دارد!

بعد کل شهر بنر میزنیم اصفهان  شهر دوستدار کودک!

سوء مدیریت ،یعنی برای هر چه که فکرش رو بکنید قانون و جریمه گذاشتند و امر به معروف و نهی از منکر کردند اما برای حفظ جان مردم و زدن اجباری ماسک هیچ برنامه مدونی اجرایی نشد و بعد از شش ماه از شیوع ویروس کرونا چین 1 فوتی و ما روزانه بیش از 200 فوتی آمار داریم.

سوء مدیریت ،یعنی،نماینده ایی بدون ماسک بازدید میرود و عکس یادگاری میگیرد،نماینده دیگر با رای مردم اصفهان بالا می رود بعد تهران نشینی را خوش تر میپندارد و جانبازان اصفهان را نادیده و به بازدید  آسایشگاه تهران آغوش کمک می گشاید!

سو مدیریت، یعنی زاینده رود خشک شود و در جلو چشمان فرزندانمان ماهی ها از تشنگی در کف بستر رودخانه  بال بال کنند و جان دهند،و بعد از جعبه جادویی برای کودکان فیلمی پخش کنیم که کودکی برای نجات ماهی قرمزش با مُشت آبی در چنگش میدود تا جان ماهی را نجات دهد..

به راستی کودک کدام را باور می کند؟؟

سو مدیریت، یعنی اعلام میکنیم دایره شیوع کرونا خانوادگی شده اما راهکاری برای دورکاری ها نداریم. مردم میگویند  بعضی همکارانمان ۳ نفر از اعضا خانواده اش مبتلا شده، سر کار می آید و ما هم مجبوریم در کنارش کار کنیم!

قطعا، اینگونه زنجیره کرونا را قطع میکنیم!

سو مدیریت، یعنی تیم سلامت،تخت های بیمارستان و امکانات بیمارستان الزاما در اشغال بیماران کرونایی باشد و بیماران سخت ، بیماران قلبی،دیالیزی، دیابتی و.... در کنار این بیماران اگر توانستند!خدمات دریافت کنند و آلوده به ویروس راهی خانه شوند!

سوء مدیریت ،یعنی اینکه،شهربازی،پارکها ،باشگاهای ورزشی بدون هیچ قانونی خاص تا نیمه شب فعالیت کنند و مهم ترین سرمایه های جامعه یعنی جوانان در معرض آلودگی و بیماری قرار بگیرند و درست زمانی که پایمان روی مین است آژیر خطر کشیده و دوباره توپ  تصمیم!در زمین مردم رها شود.

سوء مدیریت، یعنی مسئولان وزارت بهداشت خبر دهند که وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی اصفهان نسبت به دیگر استانها بدتر! است و ما هنوز راهکاری جز رصد رکورد شکنی آمار بیماری هنر دیگری نداریم!

سو مدیریت،یعنی در بیمارستان خورشید اصفهان ، بیماران جدید در کنار بیماران کرونایی در بخش اعصاب و روان بستری شوند و به کسی هم اعلام نشود اینجا بیمار کرونایی دارند!

سو مدیریت یعنی عضو شورای بهارستان در جلسه  بگویید اگر فلان خبرنگار از جلسه بیرون نرود من حرف نمی زنم!

حالا این سو مدیریت ها را با سو نیت های دشمنان داخلی و خارجی  قاطی کنیم ببینید چه آشی درست می شود؟

شهزاد بهادری

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار