اقدامات شهرداری مشهد در حاشیه شهر جهادی است
کد خبر: 1022509
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I05
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی؛
رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات شهرداری مشهد در حاشیه شهر جهادی است که امیدواریم با همت تمامی مسئولین بتوانیم اقدامات خوبی را در این نقطه از شهر انجام دهیم.

سید احسان قاضی زاده هاشمی در مراسم آیین آغاز عملیات اجرایی احداث بزرگترین بوستان حاشیه شهر که با حضور شهردار مشهد، اعضای فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و جمعی از مسئولین شهری و استانی برگزار شد، اظهار کرد: برنامه های زیادی در فراکسیون محرمیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی برای مناطق حاشیه و پیرامونی در نقاط مختلف کشور وجود دارد.
وی افزود: مشهد شهر بزرگی است و شاید اکثر افرادی که به این شهر سفر می کنند از حاشیه آن خبر ندارد. امروز در خدمت خانم محمدبیگی، نماینده اول مردم شهر قزوین، خانم فلاحی نماینده اول مردم شهر ایلام، خانم رحمانی نماینده مردم مشهد، آقای رحمانی نماینده مردم تاکستان، آقای فیروزی نماینده مردم نطنز، آقای توانگر نماینده مردم تهران، آقای خضریان نماینده مردم تهران، حجت الاسلام مبلغی نماینده مردم شهرستان کوهدشت، آقای رئیسی نماینده مردم میناب، دکتر منتظری نماینده مردم گرگان هستیم.
رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از همکاران در شهرداری مشهد بسیار تشکر می کنم که با روحیه جهادی و انقلابی به مردم محروم حاشیه شهر کمک می کنند.
قاضی زاده هاشمی گفت: در حال حاضر مردم محروم از وضعیت اقتصادی ناراضی هستند که امیدواریم با حرکت و اخلاص عملی که در مسئولین وجود دارد، بتوانیم از این پیچ تاریخی سخت در عرصه اقتصادی و اجتماعی عبور کنیم.
وی اضافه کرد: اقدامات شهرداری مشهد در حاشیه شهر جهادی است که امیدواریم با همت تمامی مسئولین بتوانیم اقدامات خوبی را در این نقطه از شهر انجام دهیم.
شهر مشهد دارای بیش از یک میلیون حاشیه نشین است
در ادامه این مراسم علی رسولیان، معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح بسیار خوبی در حاشیه مشهد اجرا می شود که نیاز ضروری این شهر است. ما در شهری زندگی می کنیم که بیش از یک میلیون حاشیه نشین دارد.
وی افزود: انشالله با اقدامات خوبی که در سطح استان به خصوص در روستاها با تمرکز بر اشتغال زایی آنان انجام می شود، بتوانیم حاشیه نشینی را کاهش دهیم.
معاون امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: شهردار مشهد برنامه ریزی بسیار خوبی را برای اراضی حاشیه این پارک در نظر دارند که امیدواریم بتوانند طرح اشتغال زایی خوبی را فراهم کنند، در این زمینه توافق هایی خوبی با کمیته امداد و شهرداری مشهد انجام شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار