باید فضای جامعه را برای این عده ناامن کرد
کد خبر: 1022176
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Hui
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
انتقاد امام جمعه اصفهان از «کشف حجاب»:
سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار جانشین معاونت اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده انتظامی استان اصفهان جدیت و قاطعیت در برابر قانون‌شکنان را از الزامات حکومت کردن برشمرد و اظهار داشت: باید با متجاوزان به حقوق مردم برابر با حکم خداوند برخورد کرد و جلوی کسانی که ترسی از قانون‌شکنی ندارند را گرفت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، امام جمعه اصفهان مطالبه اصلی مردم ازنیروی انتظامی را امنیت بیشتر در جامعه بیان کرد و گفت: باید در این خصوص اختیارات بیشتری به نیروی انتظامی برای برخورد با قانون‌شکنان اعطا شود.

امام جمعه اصفهان به دخالت دولت‌های غربی در اجرای قوانین کشور اشاره کرد و با تاکید بر اینکه بیگانگان حق دخالت در اجرای قوانین ما را ندارند، بیان کرد: همانطور که آنها قانون خودشان را دارند ماهم قانون خودمان را داریم بنابراین نباید ترس داشته باشیم از اینکه اگر با هنجارشکنان برخورد کردیم ممکن است برعلیه ما اقدام خصمانه‌ای انجام دهند.

طباطبایی‌نژاد خواستار تشکیل شعبه‌های مخصوص رسیدگی به پرونده‌های ناهنجاری‌های اخلاقی در دادگاه‌ها شد و گفت: نگاه قضات هم باید در جهت حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر باشد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه باید با متجاوزان به حقوق مردم برابر با حکم خداوند برخورد کرد و جلوی کسانی که ابایی از قانون شکنی ندارند را گرفت،

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد جدیت و قاطعیت در برابر قانون شکنان را از الزامات حکومت کردن برشمرد و اظهار داشت: باید با متجاوزان به حقوق مردم برابر با حکم خداوند برخورد کرد و جلوی کسانی که ابایی از قانونشکنی ندارند را گرفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه به کشف حجاب و هنجارشکنی برخی از افراد اشاره کرد و گفت: باید فضای جامعه را برای این عده که تعداد آنها هم کم است نا امن کرد و نباید اجازه داد به راحتی بیایند و در خیابان ها و پارک ها هنجارشکنی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، خواستار تشکیل شعبه های مخصوص رسیدگی به پرونده های ناهنجاری های اخلاقی در دادگاه ها شد و گفت: نگاه قضات هم باید در جهت حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر باشد.

سردار سید مجید میراحمدی هم در این دیدار با بیان اینکه اراذل و اوباش برای مردم مشکلاتی به وجود آورده و باعث نگرانی خاطر آنان شدند، گفت: در بررسی های صورت گرفته، سررشته هایی از حمایت گروه های معاند و ضد انقلاب خارج نشین از این افراد به دست آمده است.

جانشین معاونت اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح، تجاوز و تعرض به حقوق مردم را خط قرمز نظام دانست و افزود: این مسئله در شورای امنیت ملی کشور مطرح و از 20 مرداد ماه سال جاری به نیروی انتظامی ابلاغ شد که در سطح استان ها و شهرستان ها قرارگاهی را برای مبارزه با اراذل و اوباش تشکیل دهند.

وی به دستور رئیس قوه قضائیه به قضات برای رسیدگی سریع و خارج از نوبت به پرونده اراذل و اوباش اشاره کرد و گفت: در مدت زمانی که این قرارگاه تشکیل شده اقدامات مؤثر و خوبی صورت گرفته و البته این اقدامات مقطعی و فصلی نیستند بلکه تا خشکانده شدن ریشه پدیده اراذل و اوباش در کشور با سرعت و قاطعیت تداوم خواهند داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار