کرونا با تعطیلی یک هفته‌ای کنترل نمی‌شود
کد خبر: 1022077
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ht7
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران:
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران خواستار اعمال محدودیت‌های دوهفته‌ای در تهران شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: ناهید خداکرمی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به اتخاذ محدودیت‌های کرونایی در تهران گفت: روز گذشته محدودیت یک هفته‌ای از سوی استانداری برای تهران صادر شد، اما اتخاذ این محدودیت ها، نگرانی‌هایی را به همراه دارد و سوال مطرح است که آیا با تعطیلی یک هفته‌ای می‌توان اپیدمی را کنترل کرد که جواب آن خیر است.

وی با بیان اینکه با چند اپیدمیولوژیست صحبت کردم و آن‌ها معتقدند که تعطیلات یک هفته‌ای فقط فراز و فرود در سیر اپیدمی ایجاد می‌کند گفت: اگر نتوانیم این محدودیت‌ها را درست کنترل کنیم بعد از آن باز هم شاهد اوج بیماری خواهیم بود و باید به مسئولان گفت که اگر نمیتوانند کار و تصمیم بهتری داشته باشید، همان اپیدمی گله‌ای را دنبال کنید.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهرات با بیان اینکه وضعیت تهران قرمز است و ۱۳۶ تهرانی روز گذشته از این بیماری فوت کردند ادامه داد: برای مهار شیوع کرونا لازم بود که به جای یک هفته، دو هفته تهران تعطیل شود.

خداکرمی با بیان اینکه این در حالی است که اگر مسافرت‌ها محدود نشود مجددا شاهد حرکت ویروس به سمت نقاط پاک کشور خواهیم بود افزود: درست است که احیای اقتصادی مهم است، اما جان مردم مهمتر است.
منبع: ايسنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار