جدیدترین آمار جهانی کرونا یکشنبه ۱۳ مهر ۹۹
کد خبر: 1022065
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Hsv
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۳۵ میلیون و ۱۳۹ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا-کووید۱۹- مبتلا شده‌اند. در این گزارش جدیدترین آمار جهانی کرونا در روز یکشنبه ۱۳ مهر ۹۹ را می حوانید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۳۵ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۹۹ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک میلیون و ۳۸ هزار و ۲۷ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۲۶ میلیون و ۱۲۸ هزار و ۴۱۰ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۵۱ هزار و ۵۲۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۸۴۶ نفر رسیده است؛ تاکنون ۲۱۴ هزار و ۲۷۷ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۷۵ هزار و ۸۲۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۶ میلیون و ۵۴۹ هزار و ۳۷۳ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۰۱ هزار و ۸۱۲ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۲۴ هزار و ۶۰۲ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴ میلیون و ۹۰۶ هزار و ۸۳۳ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۴۶ هزار و ۱۱ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، کلمبیا، پرو، اسپانیا و آرژانتین نیز به ترتیب با یک‌میلیون و ۲۰۴ هزار و ۵۰۲, ۸۴۸ هزار و ۱۴۷, ۸۲۴ هزار و ۹۸۵, ۸۱۰ هزار و ۸۰۷ و ۸۹۰ هزار و ۸۱۸ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های مکزیک با ۷۵۷ هزار و ۹۷۳ نفر و آفریقای جنوبی با ۶۷۹ هزار و ۷۱۶ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۵ میلیون و ۵۰۹ هزار و ۹۹۶, ۴ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۵۰۹ و ۴ میلیون و ۲۴۸ هزار و ۵۷۴ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۲ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
حدیدترین آمار جهانی کرونا یکشنبه ۱۳ مهر ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار