تجربه نوردی در عصرانه های کارآفرینی بانوان
کد خبر: 1021865
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Hph
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
رئیس شورای راهبردی مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی اصفهان:
فرشته امینی گفت: کارآفرینی بانوان با هدف شبکه سازی و ایجاد ارتباط موثر بین بانوان کارآفرین اتاق بازرگانی اصفهان در واحد توسعه کسب و کار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، رئیس شورای راهبردی مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی اصفهان پیرامون مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده خاطرنشان کرد: برنامه های مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی اصفهان در چهار بعد شناسایی، شبکه سازی، توانمندسازی و بسترسازی، فراخور نیاز بانوان طراحی شده است.

وی بیان کرد: این رویداد با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و دوره های دانشی و آموزشی برای توانمندسازی بانوان به صورت مجازی و با همکاری مرکز توسعه منابع انسانی برگزار شد.

 عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی افزود: رسالت مرکز، پیشرفت و توسعه زیست بوم کسب و کار بانوان و خانواده و ارزش آفرینی از طریق ارتباط سازی، شبکه سازی، جامعه سازی و توانمندسازی برای بانوان اتاق بازرگانی و سایر بانوان کارآفرین است.

رئیس شورای راهبردی مرکز کارآفرینی و کسب و کار بانوان و خانواده تصریح کرد: بانوانی که تمایل دارند از مشاوره تخصصی کسب و کار استفاده کنند، ما در کانون مشاوران اتاق بازرگانی آماده ارائه خدمات مشاوره ای و منتورینگ به آنان خواهیم بود.

 در ادامه این نشست زهرا یوسفی، روانشناس و استاد دانشگاه به بیان راهکارهای عبور از گذرگاه‌های طوفانی زندگی و حل چالش های کسب و کار پرداخت و سپس هر یک از بانوان نیز به معرفی فعالیت اقتصادی خود پرداخته، پیرامون چالش‌ها و مسائل زیست بوم کسب و کار گفتگو کردند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار