همکاریهای آستان قدس با شهرداری کم نظیر است
کد خبر: 1021167
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HeR
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
شهردار مشهد مطرح کرد؛
شهردارمشهد، با اشاره به طرح بازآفرینی فضاهای شهری و بافت های فرسوده مناطق کم برخوردار گفت: همکاریهای آستان قدس رضوی با شهرداری مشهد برای خدمت رسانی به مردم به ویژه ساماندهی مناطق کم برخوردار برای تحقق شعار "یک حاشیه کمتر صدها فرصت بیشتر" کم نظیر است.

محمد رضا کلائی،در نشست بررسی طرح های بازآفرینی شهرک شهید بهشتی و همچنین بازدید از اقدامات انجام شده در این شهرک که با حضور معاونان شهردار و جمعی از مدیران شهری انجام شد، افزود: یکی از خواسته های ساکنان این شهرک، تخریب دیوار حائل میان شهرک شهید بهشتی و شهرک پردیس بود که پس از سالها با همکاری فرمانداری مشهد انجام شد.
وی افزود: پس از تخریب این دیوار عملیات جدول گذاری و احداث آیلند میانی در این محل انجام و طرح جامع ساماندهی و بازآفرینی شهرک شهید بهشتی از سوی دفتر تسهیل گری تهیه و پس از تائید اکنون آماده اجرایی شدن است.
کلائی اضافه کرد: مرمت و بازسازی جداول و روکش آسفالت معابر داخل شهرک، احداث کانال جمع آوری آب های سطحی، بازسازی پیاده روها، ساماندهی میدان واقع در شهرک، تجهیز و بازپیرایی فضاهای سبز و فضای بازی کودکان، ساماندهی بازار ماهی فروشان، تجهیز زمین ورزشی روباز، ایجاد سالن ورزشی برای بانوان و همچنین ساماندهی پارکینگ های داخل شهرک، بخشی از طرح های پیش بینی شده برای ساماندهی شهرک شهید بهشتی است.
وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از طرح های مذکور نهایی شده و آماده اجرا شدن است، ادامه داد: بر این اساس، از بخش های مختلف به ویژه سازمان بازآفرینی شهری و همچنین شهرداری منطقه شش می خواهم که اجرای این طرح ها را به سرعت در دستور کار قراداده و تا پایان امسال به سرانجام برسانند.
همکاریهای آستان قدس رضوی با شهرداری مشهد برای خدمت رسانی به مردم کم نظیر است
شهردار مشهد در ادامه با تقدیر از همراهی و همکاریهای آستان قدس رضوی به ویژه حجت الاسلام مروی، تولیت آستان قدس خاطرنشان کرد: بسیاری از پروژه های شهری به ویژه برای ساماندهی مناطق کم برخوردار با همکاری آستان قدس و حمایت های تولیت محترم قابلیت اجرا پیدا کرده است.
وی افزود: اگر حمایت های حجت الاسلام مروی و مجموعه آستان قدس در اجرای ۱۲ پروژه بزرگ شهری در شهرک های شهید رجایی و باهنر با شعار «یک حاشیه کمتر صدها فرصت بیشتر»نبود این پروژه ها آغاز نمی شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار