جمع‌آوری تابلو‌های «آژانس» از روی سقف خودرو‌های شخصی
کد خبر: 1020689
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HWj
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
پلیس راهور تهران بزرگ از طرح جمع آوری تابلو‌های غیرمجاز «آژانس» از روی سقف خودرو‌های شخصی و اعمال قانون متخلفان خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب از طرح جمع آوری تابلو‌های غیرمجاز خودرو‌های شخصی و اعمال قانون این دسته از‌خودرو‌ها خبر داد.

سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی اظهارداشت: طرح جمع آوری تابلو‌های غیرمجاز خودرو‌های شخصی آغاز شده و ماموران پلیس راهور فاتب با مشاهده خودرو‌های مسافر بر شخصی و غیر مجازی‌که اقدام به نصب تابلو‌های آژانس برروی سقف خودروی خود کرده برخورد قانونی می‌کنند.

وی گفت: برخی از رانندگان خودرو‌های شخصی به منظور جلب اطمینان بیشتر مسافران اقدام به نصب تابلوی آژانس بر روی سقف خودروی خود می‌کنند‌که‌این کار ممنوع بوده و ماموران پلیس راهور فاتب به محض مشاهد خودرو را متوقف و ضمن اعمال قانون راننده را موظف و مکلف به برداشتن تابلو خواهند کرد.

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب گفت: براساس این طرح خودرو‌هایی که در آژانس‌ها کار می‌کنند، باید ۹ مورد را رعایت کنند تا به عنوان عضو آژانس‌های مجاز محسوب شوند که بر همین اساس داشتن گواهینامه ب ۲ و یا گواهینامه پایه دوم قدیمی، الصاق نوار شطرنجی سیاه و سفید با عرض ۲۰ سانتی‌متر روی در موتور صندوق عقب، بغل نویسی مشخصات آژانس روی دو در جلو، نصب تابلوی سقفی و نوشتن نام آژانس مجاز برای خودرو‌های در اختیار آژانس‌های مجاز، الزامی است.

بهرام آبادی اظهار داشت: داشتن معاینه فنی، حداقل ۲۳ سال سن، داشتن دفترچه همکاری یا فعالیت آژانس و داشتن کد آژانس و کد خودرو و نداشتن سابقه تخلفات حادثه ساز از جمله شرایط دیگر کار در آژانس‌ها و فعالیت خودروی آژانس‌ها در سطح شهر است.

این مقام انتظامی بیان داشت: تمام آژانس‌های تاکسی تلفنی برای تردد در شهر باید علایم مشخص متعلق به آژانس و نام آژانس محل فعالیت خود را نصب کنند و در صورت درخواست پلیس مدارک کامل آژانس را همراه داشته و ارائه کنند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار