در کل برگزاری لیگ را مثبت می‌بینم
کد خبر: 1020595
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HVD
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
غلامرضا محمدی:
غلامرضا محمدی گفت: در کل برگزاری رقابت‌های لیگ را برای کشتی و کشتی گیران مثبت می‌دانم.
سرویس ورزشی جوان آنلاین : غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: اول از همه چیز باید از زحمات و تلاش‌های آقایان دبیر و سوریان و سازمان لیگ برای گرفتن مجوز برگزاری رقابت‌های لیگ و برگزاری این مسابقات تشکر کنم، در کل رقابت‌های لیگ برای کشتی و کشتی گیران مثبت است چراکه هم کشتی گیران می‌توانند در یک رقابت خوب شرکت کنند و هم از نظر مادی منتفع شوند.

وی ادامه داد: آغاز لیگ برای کشتی گیرانی که چند ماه از رقابت‌های کشتی دور بودند بسیار خوب است، البته بعنوان کادر فنی تیم ملی نگرانی‌های نیز از برگزاری این مسابقات داریم و امیدواریم که همه با آمادگی لازم وارد این مسابقات شوند و برای هیچ کشتی گیری آسیب دیدگی به وجود نیاید.

محمدی با اشاره به صحبت‌های نایب رئیس فدراسیون کشتی مبنی بر نظارت کادر فنی بر مسابقات لیگ گفت: آقای سوریان صحبت‌های کامل و جامعی را کردند و من از نظرات ایشان استقبال می‌کنم و کاملا با این صحبت‌ها موافقم.

سرمربی تیم ملی افزود: آقای سوریان در کشتی صاحب نظر هستند و نظری که دادند کاملا کارشناسی بوده و وجودش در فدراسیون کشتی مایه برکت است.

محمدی در مورد برنامه‌های تیم‌های ملی و نحوه انتخاب نفرات تصریح کرد: برای ما عملکرد کشتی گیران از مسابقات جهانی سال گذشته، تورنمنت‌های مختلف، رقابت‌های جام تختی و رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند نیز مدنظر است، ضمن اینکه باید عملکرد اردویی کشتی گیران را نیز ببینیم، چراکه تمرینات اردویی بسیار برای کادر فنی مهم است و می‌توانیم از وضعیت آمادگی کشتی گیران اطلاعات کاملی داشته باشیم.

وی ادامه داد: رقابت‌های لیگ و عملکرد کشتی گیران در آن را زیر نظر می‌گیریم و وضعیت آن‌ها را در این رقابت‌ها بررسی می‌کنیم، البته منتظر اعلام نظر اتحادیه جهانی کشتی در مورد برگزاری رقابت‌های جهانی بزرگسالان در سال ۲۰۲۰ هستیم چراکه در برگزاری اردو‌های ما و همچنین برگزاری دور برگشت لیگ برتر تأثیرگذار است.

محمدی با بیان اینکه شش ماه تا برگزاری مسابقات گزینشی المپیک بیشتر فرصت نداریم اظهار داشت: ما باید ۳ سهمیه در کشتی آزاد و ۳ سهمیه در کشتی فرنگی کسب کنیم و زمان مفید کمی در اختیار داریم و باید با خرد جمعی و با نظر فدراسیون کشتی برنامه‌های خود را تدوین کنیم.

وی ادامه داد: البته برای ادامه راه حتما حمایت تمام قد وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را نیاز داریم چراکه اولا باید برای کسب سهمیه اقدام کنیم و ثانیا برای المپیک آماده شویم، کشتی گیران به دلیل شیوع ویروس کرونا ۸ ماه رها بوده اند و اگر بخواهیم موفق عمل کنیم باید حمایت ویژه‌ای از ما و فدراسیون کشتی شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار